SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Akcesoria szalunkowe

 

Akcesoria szalunkowe

Akcesoria do szalunków są niezbędne, by należycie wykorzystywać nabyte płyty szalunkowe przy pracach budowlanych. Dźwigary i podpory stropowe używane są do formowania stropów. Dzięki nakrętkom i ściągom parcie betonu jest kontrolowane, a blaty szalunkowe zostają właściwie spięte. Oferujemy najwyższej jakości płyty szalunkowe i akcesoria do nich. W naszym sklepie można nabyć płyn antyadhezyjny w małym i dużym pojemniku, a dybel jest z bliska pokazany na zdjęciu. Przy szalowaniu używa się różnych nowoczesnych systemów, by powstałe konstrukcje dokładnie spełniały oczekiwania inżynierów. Akcesoria do deskowań są niesłychanie istotne. Na szalunek składa się wiele współgrających ze sobą elementów. Odpowiednia konstrukcja szalunkowa posiada właściwy zacisk, a jej precyzyjna budowa umożliwia uzyskiwanie ładnych form o idealnych wymiarach i gładkich powierzchniach. Rodzaj zastosowanych materiałów przekłada się na jakość ścian i stropów. W naszym sklepie online prezentujemy wysokiej jakości produkty z których każdemu przyporządkowane jest zdjęcie.    

Dźwigar Basic 1,8 m (cena za 1 metr bieżący) Dźwigar Basic 1,8 m (cena za 1 metr bieżący)
Producent: SONTO
Cena:

47,73 zł

Cena netto: 38,80 zł

m
zobacz więcej
Podpora stropowa 350 Podpora stropowa 350
Producent: SONTO
Cena:

336,98 zł

Cena netto: 273,97 zł

szt.
zobacz więcej
Podpora Stropowa 300 Podpora Stropowa 300
Producent: SONTO
Cena:

298,82 zł

Cena netto: 242,94 zł

szt.
zobacz więcej
Dybel ekspresowy 16x125 mm Dybel ekspresowy 16x125 mm
Producent: SONTO
Cena:

29,31 zł

Cena netto: 23,83 zł

szt.
zobacz więcej
Kotwa falista Kotwa falista
Producent: SONTO
Cena:

18,25 zł

Cena netto: 14,84 zł

szt.
zobacz więcej
Nakrętka talerzowa Nakrętka talerzowa
Producent: SONTO
Cena:

43,85 zł

Cena netto: 35,65 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn antyadhezyjny - beczka Płyn antyadhezyjny - beczka
Producent: SONTO
Cena:

2 475,38 zł

Cena netto: 2 012,50 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn antyadhezyjny 20 L Płyn antyadhezyjny 20 L
Producent: SONTO
Cena:

250,37 zł

Cena netto: 203,55 zł

szt.
zobacz więcej

 

Akcesoria do szalowania

Żabki do napisania

Montaż szalunków systemowych jest kluczowym etapem w procesie budowy, który wymaga precyzji, skrupulatności i odpowiednich narzędzi. Wśród tych narzędzi niezastąpioną rolę odgrywają m.in. zaciski sprężynowe. Pozwalają one na efektywne łączenie ze sobą płyt szalunkowych, zapewniając stabilność i solidność całej konstrukcji. Żabki do szalunków robione są z ocynkowanej stali i można ich używać wielokrotnie. Napisanie zacisków szalunkowych możliwe jest dzięki kluczom do żabek. Precyzyjne spinanie deskowań zapewnia uzyskanie świetnych efektów. Żabki szalunkowe potrzebne są wykonywania wieńców i słupów, nadproży i ścianek fundamentu. Inwestycja w profesjonalne zaciski szalunkowe niezbędna jest także, gdy łączy się ze sobą oddalone od siebie płyty szalunku. Poprzez ich zastosowanie stabilność danego szalunku staje się znacznie większa 

Nasz asortyment

Bezpieczeństwo prac budowlanych zwiększa się również dzięki stosowanym odpowiednim produktom. Różnego rodzaju szalunki ścienne, fundamentowe i stropowe posiadają dedykowane im akcesoria. Im bardziej profesjonalny jest sprzęt do szalowania, tym większy staje się stopień precyzji. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się zarówno z ofertą sklejek szalunkowych jak i wszelkich dodatków. Razem ze ściągami stosuje się nakrętki talerzowe i dzięki temu parcie mieszanki betonowej jest kontrolowane. Ściągi to pręty gwintowane, a różnego rodzaju nakrętki talerzowe cechuje odmienna średnica. Nasi sprzedawcy służą pomocą. Lubimy dzielić się wiedzą. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl