SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Pachołki drogowe

 

Ostrzegawczy pachołek drogowy

Pachołki drogowe to niezwykle pomocne artykuły bezpieczeństwa ruchu drogowego. Mają bardzo wyraziste kolory i stanowią bariery, które bardzo łatwo jest przenieść. Ich optymalne rozmiary i szerokie zastosowanie zapewniły im znaczną popularność na rynku zabezpieczeń drogowych. Nie sposób całkowicie uniknąć awarii na drogach, lecz gdy już się je usuwa, należy podkreślić, że dany odcinek drogi jest wyłączony z ruchu. Wyraźne sygnalizowanie, że w danym miejscu trwają prace drogowe, naprawdę poprawia bezpieczeństwo. Osoby prowadzące pojazdy powinny mieć wyznaczoną linię, której nie można przekroczyć. Samodzielne i pospieszne decydowanie o tym jak blisko można przejechać bardzo narażałoby bezpieczeństwo robotników drogowych. Fachowiec musi czuć się bezpiecznie, żeby w skupieniu wykonywać swoje zadania. Pachołek drogowy może też służyć jako pomoc na placu manewrowym nauki jazdy. Pachołki mają wysokość 50 cm, 100 cm, istnieją również małe pachołki o wysokości 30 cm. Na zewnątrz niektórych pachołków ostrzegawczych naniesiona jest folia odblaskowa. Pachołek jest wyposażony na dole w podstawę. 

 

Pachołek drogowy wys. 50 cm - 2 białe odblaskowe pasy z folii 3M Pachołek drogowy wys. 50 cm - 2 białe odblaskowe pasy z folii 3M
Producent: SONTO
Cena:

50,43 zł

Cena netto: 41,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pachołek drogowy wys. 50 cm - 2 białe malowane pasy Pachołek drogowy wys. 50 cm - 2 białe malowane pasy
Producent: SONTO
Cena:

43,66 zł

Cena netto: 35,50 zł

szt.
zobacz więcej
Pachołek drogowy lekki z PCV elastycznego - H 750 Pachołek drogowy lekki z PCV elastycznego - H 750
Producent: SONTO
Cena:

95,94 zł

Cena netto: 78,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pachołek drogowy wys. 75 cm - PE odblaskowy Pachołek drogowy wys. 75 cm - PE odblaskowy
Producent: SONTO
Cena:

83,64 zł

Cena netto: 68,00 zł

szt.
zobacz więcej

 

Pachołki drogowe U-23

Biało-czerwone gumowe pachołki to akcesoria zabezpieczające, których zadaniem jest wygradzanie określonych miejsc. Na pachołek może być naklejona taśma po to, żeby był lepiej widoczny. Produkty z tworzywa sztucznego podobnie jak te ze stali służą jako znak, że nie można przejeżdżać ani przechodzić poza linię, którą wyznaczają. Miejsce robót drogowych powinno posiadać pachołki drogowe odblaskowe. Oznakowanie ostrzegawcze poprawia warunki pracy, tzn. czyni je bardziej bezpiecznymi. W naszym sklepie prezentujemy wysokiej jakości asortyment spełniający oczekiwania wymagających klientów. Nasze artykuły są odporne na uszkodzenia, oferujemy ich rozmaite modele. Najlepiej sprawdzić samemu pachołki 75 cm i inne. Wyprodukować można pachołki ostrzegawcze o rozmaitej wysokości, ale każdy producent dba o to, by jego produkt optymalnie pasował do zadań jakie ma spełniać. Pachołki drogowe mogą świetnie wygrodzić teren niebezpieczny. Stanowią wygodną formę znakowania o uniwersalnym zastosowaniu.

 

Pachołek odblaskowy

 

Sprzedajemy pachołki drogowe w dobrej cenie wykonane z doskonale dobranych materiałów. Pachołek drogowy z odblaskami z miękkiego PCV ma odpowiednią podstawę i mało waży. Lśniące pasy z folii 3M widać już z daleka. W trudnych warunkach pogodowych i tak widać takie pachołki, bo właściwy kolor i tego rodzaju pasy bardzo wyróżniają się na tle otoczenia. Alternatywą dla pachołków z PCV są pachołki z PE, mające większą wagę. Wyposażenie pachołków drogowych w podstawy ma na celu ich obciążenie. Zarówno pasy malowane jak i wykonane z folii dobrze kontrastują z kolorem tworzywa sztucznego i dzięki temu pachołki mają dobrą widoczność. Bardzo charakterystyczny wygląd posiadają pachołki Skipper. Świeżo namalowane linie na drodze najlepiej zabezpieczać pachołkami drogowymi. Tam gdzie natychmiast trzeba wydzielić jakiś obszar z ruchu, pachołki drogowe stanowią niezastąpioną pomoc.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl