SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zasiek płaski

 

Zasiek płaski

Zasieki z drutu ostrzowego to również zasieki płaskie. Jest to drut ostrzowy uformowany w pętle. Sprawia, że dane ogrodzenie jest wyższe. Im wyższy jest płot ogrodzeniowy, tym trudniej go przekroczyć. Poza tym rola ostrzy ulokowanych na drucie jest spora. Ostrza zawsze ranią, więc próba ucieczki z aresztu lub zakładu karnego z takim ogrodzeniem okazuje się zbyt dużym wzywaniem. Zasiek płaski fi 500 mm to jedna z kilku naszych propozycji. Nie tylko Concertina sprawuje rolę odstraszacza. 500 mm, 700 mm i 900 mm to rozmiary średnic przygotowanych przez nas zasieków płaskich. Poszczególne pętle spinają złączki. Zaporę taką należy ocynkować w procesie produkcji. Zasieki płaskie to konstrukcja w postaci zakładanych na siebie kręgów. Każda konstrukcja z drutu ostrzowego jest niesamowicie skuteczna pod względem ochrony obszaru przy którym się ją zamieszcza.

 

Zasieki płaskie - Ø 900 mm Zasieki płaskie - Ø 900 mm
Producent: SONTO
Cena:

385,87 zł

Cena netto: 313,72 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki płaskie - Ø 700 mm Zasieki płaskie - Ø 700 mm
Producent: SONTO
Cena:

347,97 zł

Cena netto: 282,90 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki płaskie - Ø 500 mm Zasieki płaskie - Ø 500 mm
Producent: SONTO
Cena:

282,61 zł

Cena netto: 229,76 zł

szt.
zobacz więcej

 

Dlaczego zasieki płaskie


Zasieki płaskie są trudne do sforsowania z kilku powodów. Podwyższają standardowe zabezpieczenie, posiadają ostrza tnące, nie jest łatwo je poprzecinać. Ktoś kto planuje przejść w miejscu niedozwolonym bierze pod uwagę zniszczenie ogrodzenia. Jednak odpowiednie ogrodzenie trudno jest szybko uszkodzić w takim stopniu, żeby można przedostać się na dany teren. Zasieki płaskie są estetyczne i znakomicie pełnią rolę do jakiej zostały przeznaczone.

Różnica


Zasieki płaskie są trochę podobne do zabezpieczeń z drutu ostrzowego, jednak są tak płaskie jak płot. W związku z tym kupują je klienci, którzy potrzebują ogrodzenia niewychodzącego poza określoną linię. Ogrodzenie powinno być przystosowane do potrzeb i charakteru danego miejsca, czasem bardzo istotna jest estetyka. Zasieków płaskich używa się jako uzupełnienia wcześniej już uformowanego płotu ze stali i nie tylko. Zasieki płaskie ani trochę nie wystają poza linię ogrodzenia, a czasem jest to bardzo pożądane.

Zasieki płaskie


Zasieki płaskie są elementem zabezpieczającym zupełnie innym niż Koncertina. Zasieki Concertina mają postać przestrzenną, zasieki płaskie mimo taśmy z ostrzami prezentują się całkiem odmiennie. Idealnie nadają się do zabezpieczenia lotnisk, można je zamawiać też tam gdzie trzeba zwracać uwagę na estetykę. Piętrzące się ogrodzenie typu Concertina ma bardziej agresywny charakter niż zasieki płaskie. To jaki stopień agresji jest potrzebny ocenia osoba zainteresowana zakupem. Dopasowane ogrodzenie wpisuje się w porządek otoczenia. Zasieki płaskie oferowane są w trzech wariantach ze względu na wymiar średnicy.

Ogrodzenie umiarkowanie agresywne


Umiarkowany stopień agresywności tego zabezpieczenia sprawia, że jest ono pożądanym artykułem w oczach właścicieli obiektów przemysłowych i nie tylko. Zasieki płaskie mają szerokie zastosowanie. Osoby je zamawiające mogą liczyć na ich solidne wykonanie i tym samym na znaczne zwiększenie wcześniejszej intensywności zabezpieczenia ogrodzeniowego. Ochrona sprzętu i ludzi to bardzo istotne kwestie w zasadzie w każdym sektorze życia publicznego. Obojętnie czy chodzi o przedsiębiorstwa produkcyjne czy też o jednostki organizacyjne podlegające władzom państwowym wszędzie liczą się ogrodzenia i inne czynniki mające wpływ na bezpieczeństwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl