SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zasieki płaskie

Tego rodzaju zasieki to zabezpieczenie umiarkowanie agresywne. Są tanie i jednocześnie solidne. Ich trwałość gwarantuje odpowiednie wykonanie.

Zasiek płaski

Zasieki płaskie - Ø 900 mm Zasieki płaskie - Ø 900 mm
Producent: SONTO
Cena:

385,87 zł

Cena netto: 313,72 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki płaskie - Ø 700 mm Zasieki płaskie - Ø 700 mm
Producent: SONTO
Cena:

347,97 zł

Cena netto: 282,90 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki płaskie - Ø 500 mm Zasieki płaskie - Ø 500 mm
Producent: SONTO
Cena:

282,61 zł

Cena netto: 229,76 zł

szt.
zobacz więcej

Dlaczego zasieki płaskie
Zasieki płaskie są trudne do sforsowania z kilku powodów. Podwyższają standardowe zabezpieczenie, posiadają ostrza tnące, nie jest łatwo je poprzecinać. Ktoś kto planuje przejść w miejscu niedozwolonym bierze pod uwagę zniszczenie ogrodzenia. Jednak odpowiednie ogrodzenie trudno jest szybko uszkodzić w takim stopniu, żeby można przedostać się na dany teren. Zasieki płaskie są estetyczne i znakomicie pełnią rolę do jakiej zostały przeznaczone.

Różnica
Zasieki płaskie są trochę podobne do zabezpieczeń z drutu ostrzowego, jednak są tak płaskie jak płot. W związku z tym kupują je klienci, którzy potrzebują ogrodzenia niewychodzącego poza określoną linię. Ogrodzenie powinno być przystosowane do potrzeb i charakteru danego miejsca, czasem bardzo istotna jest estetyka. Zasieków płaskich używa się jako uzupełnienia wcześniej już uformowanego płotu ze stali i nie tylko. Zasieki płaskie ani trochę nie wystają poza linię ogrodzenia, a czasem jest to bardzo pożądane.

Zasieki płaskie
Zasieki płaskie są elementem zabezpieczającym zupełnie innym niż Koncertina. Zasieki Concertina mają postać przestrzenną, zasieki płaskie mimo taśmy z ostrzami prezentują się całkiem odmiennie. Idealnie nadają się do zabezpieczenia lotnisk, można je zamawiać też tam gdzie trzeba zwracać uwagę na estetykę. Piętrzące się ogrodzenie typu Concertina ma bardziej agresywny charakter niż zasieki płaskie. To jaki stopień agresji jest potrzebny ocenia osoba zainteresowana zakupem. Dopasowane ogrodzenie wpisuje się w porządek otoczenia. Zasieki płaskie oferowane są w trzech wariantach ze względu na wymiar średnicy.

Ogrodzenie umiarkowanie agresywne
Umiarkowany stopień agresywności tego zabezpieczenia sprawia, że jest ono pożądanym artykułem w oczach właścicieli obiektów przemysłowych i nie tylko. Zasieki płaskie mają szerokie zastosowanie. Osoby je zamawiające mogą liczyć na ich solidne wykonanie i tym samym na znaczne zwiększenie wcześniejszej intensywności zabezpieczenia ogrodzeniowego. Ochrona sprzętu i ludzi to bardzo istotne kwestie w zasadzie w każdym sektorze życia publicznego. Obojętnie czy chodzi o przedsiębiorstwa produkcyjne czy też o jednostki organizacyjne podlegające władzom państwowym wszędzie liczą się ogrodzenia i inne czynniki mające wpływ na bezpieczeństwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl