SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Pozostałe

 

Osłona przeciwolśnieniowa

 

Osłony przeciwolśnieniowe U-19 to jedne z najważniejszych produktów bezpieczeństwa drogowego. Pojazdy mogą oślepiać wzajemnie kierowców prowadzących auta jadące na przeciw siebie. Aby do tego nie dochodziło, należy zamontować osłony U-19. Jest to szczególnie istotne w przypadku zjazdów, wiaduktów oraz mostów. Na łuku bardzo łatwo o bycie oślepionym. Trzeba montować jak najwięcej barier ochronnych na odcinkach zagrożonych. Infrastruktura drogowa musi sprzyjać kierowcom. Odpowiednie tworzywo - w umiejętnie przygotowanej formie, w postaci regularnie rozmieszczonych elementów - jest w stanie wydajnie chronić przed rozbłyskiem świateł aut a naprzeciwka. Produkty bezpieczeństwa ruchu drogowego takie jak te, można sytuować na standardowych barierach ochronnych. Osłony przeciwolśnieniowe doskonale sprawdzają się na drogach dwujezdniowych. Montować je można na barierach stalowych i betonowych. Ochrona kierowców przed oślepieniem jest w stanie zapobiec wielu śmiertelnym wypadkom.

Baner Baner
Producent: SONTO
Cena:

35,67 zł

Cena netto: 29,00 zł

szt.
zobacz więcej
Osłona Przeciwolśnieniowa U-19 Osłona Przeciwolśnieniowa U-19
Producent: SONTO
Cena:

50,43 zł

Cena netto: 41,00 zł

szt.
zobacz więcej

Profesjonalny baner odblaskowy

 

Banery odblaskowe nie służą w celach reklamowych tylko czynią lepiej widocznymi przeszkody znajdujące się w okolicach drogi. Struktura takiego baneru nie jest standardowa. Ma wysoki stopień odblaskowości. Jeśli na dworze szybko robi się ciemno, założenie baneru specjalnego bardzo ułatwia orientację kierowcy. Dzięki odpowiedniej strukturze baneru odblaskowego światło reflektora samochodowego bardzo dobrze się od niego odbija, czyniąc go - a zarazem przeszkodę - dobrze widocznymi. Materiał baneru odblaskowego przypomina strukturę plastra miodu. Wysokie parametry odblaskowości sprawiają, że drzewo czy też inna rzecz są znakomicie widoczne w nocy, co ułatwia ominięcie ich. Nasze banery odblaskowe perfekcyjnie odbijają światło. Ich ekspozycja na drzewach jest bardzo prosta - stosuje się w tym celu gumki. Krawędzie baneru odblaskowego są dobrze zgrzane, a sam baner nadaje się do druku solwentowego.

 

Urządzenia BRD

Wszelkie produkty bezpieczeństwa ruchu drogowego są niezwykle przydatne do zapobiegania nieszczęściom na drogach. W trudnych warunkach znacznie ciężej się prowadzi, samo zapadnięcie zmroku już bardzo utrudnia sytuację kierowcy. Banery pryzmatyczne mają bardzo dobrą widoczność, a zamieszczona na nich grafika po zmroku również jest widoczna, gdy padnie na nie sztuczne światło. Banner czy też separator parkingowy, a także pachołki drogowe bazują na zjawisku odblasku. Elementy odblaskowe rewelacyjnie zwiększają widoczność danego przedmiotu. Można łączyć użycie rozmaitych produktów BRD w celu ochrony kierowców i samochodów. Zarówno w dzień jak i w nocy przydają się dodatkowe zabezpieczenia, czyniące bezpieczniejszym ruch na drogach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl