SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Sygnalizacja tymczasowa

 

Tymczasowa wahadłowa sygnalizacja

Sygnalizacja tymczasowa pomaga sprawnie zarządzać natężonym ruchem pieszych i samochodów. Czasami natężenie ruchu w danym miejscu ulega radykalniej zmianie i wtedy trzeba wdrożyć dodatkowe środki bezpieczeństwa. Sygnalizacja tymczasowa to bardzo skuteczne rozwiązanie. Pomaga ona zarządzać ruchem wahadłowym i ruchem na skrzyżowaniach. Działa ona na bazie oprogramowania. Jest wyposażona w bardzo wydajny akumulator oraz zegar kwarcowy. Sygnalizator wahadłowy składa się w masztu, a także wózka w którym umieszczony jest akumulator. Wózek wykonany jest z kwasoodpornego tworzywa sztucznego. Tymczasowy sygnalizator wahadłowy jest w stanie pracować przy ujemnych temperaturach, a także wtedy, gdy jest bardzo ciepło.

 

Sygnalizacja tymczasowa fi 200 Sygnalizacja tymczasowa fi 200
Producent: SONTO
Cena:

6 236,10 zł

Cena netto: 5 070,00 zł

Sygnalizacja wahadłowa LED

 

Tam gdzie występują roboty drogowe lub z innego powodu ruch tymczasowo się skomplikuje, można wykorzystać zestaw sygnalizacji do zarządzania nim. Wahadłowa sygnalizacja świetlna to niezastąpiona pomoc, gdy niemożliwy się staje przejazd aut w dwóch kierunkach. Dzięki użyciu - odpornego na uszkodzenia mechaniczne - zestawu sterowania ruchem wahadłowym z naszego sklepu drogowego ruch pojazdów może zachować swą płynność. Sygnalizacja świetlna wahadłowa zapewnia profesjonalne kierowanie ruchem na tymczasowo zwężonym odcinku drogi. Organizacja ruchu wymaga wspomagania tam gdzie niemożliwy jest przejazd pojazdów w dwóch kierunkach jest tymczasowo zablokowany. Diody LED w jakie wyposażony jest zestaw zapewnia wydają pracę sygnalizacji bez konieczności użycia prądu. Na zwężonym odcinku drogi może dochodzić do olbrzymich korków. Sposobem na ich rozładowanie jest energooszczędna i przyjazna wahadłowa sygnalizacja LED.

 

Wahadłowa sygnalizacja świetlna

Zestaw o którym mowa znajduje zastosowanie przy prowadzonych robotach drogowych i w innych sytuacjach, gdy pojawia się chwilowo zwężony odcinek drogi. Kierowanie ruchem drogowym można powierzać urządzeniom. Będzie to dobre dla uczestników ruchu, jeżeli sprzęt będzie fachowy. Przemieszczanie się pojazdów na zwężonym odcinku drogi jest trudniejsze, jednak automatyczne lampy sygnalizatora bezprzewodowego działają na tej samej zasadzie co zwykła sygnalizacja, więc są w stanie światłami zarządzać ruchem. Światło zielone i czerwone mają tutaj takie samo znaczenie jak światła o takich kolorach emitowane ze zwykłej sygnalizacji na skrzyżowaniach czy też przejściach dla pieszych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl