SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Ogrodzenia Budowlane Pełne

Znakomite ogrodzenie z blachy trapezowej nie tylko świetnie zabezpiecza teren, ale też go zasłania. Przęsła takie są solidnie wykonane i nie ulegają korozji.

Ze względu na szybko zmieniające się w ostatnim czasie ceny stali cena produktu może ulec zmianie, podobnie jak podany na stronie koszt transportu. Prosimy o kontakt w sprawie wyceny: 501 310 260.

 

 

Ogrodzenia tymczasowe budowlane pełne

Ogrodzenie Budowlane Pełne - Blacha Trapezowa Ocynk KOMPLET Ogrodzenie Budowlane Pełne - Blacha Trapezowa Ocynk KOMPLET
Producent: SONTO
Cena:

439,11 zł

Cena netto: 357,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie Budowlane Pełne - Blacha Trapezowa,  RAL Niebieski Ogrodzenie Budowlane Pełne - Blacha Trapezowa, RAL Niebieski
Producent: SONTO
Cena:

442,80 zł

Cena netto: 360,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie Budowlane Pełne - Blacha Trapezowa,  RAL Niebieski KOMPLET Ogrodzenie Budowlane Pełne - Blacha Trapezowa, RAL Niebieski KOMPLET
Producent: SONTO
Cena:

488,31 zł

Cena netto: 397,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie Budowlane Pełne - Blacha Trapezowa,  RAL Szary Ogrodzenie Budowlane Pełne - Blacha Trapezowa, RAL Szary
Producent: SONTO
Cena:

442,80 zł

Cena netto: 360,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie Budowlane Pełne - Blacha Trapezowa,  RAL Szary KOMPLET Ogrodzenie Budowlane Pełne - Blacha Trapezowa, RAL Szary KOMPLET
Producent: SONTO
Cena:

488,31 zł

Cena netto: 397,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie budowlane pełne - blacha trapezowa, ocynk Ogrodzenie budowlane pełne - blacha trapezowa, ocynk
Producent: SONTO
Cena:

393,60 zł

Cena netto: 320,00 zł

szt.
zobacz więcej

Idealne zabezpieczenie za pomocą ogrodzenia pełnego
Budowa to ogromne przedsięwzięcie. Inwestowany jest duży kapitał i zatrudniana znaczna grupa ludzi. Niektórzy inwestorzy preferują ogrodzenia z blachy trapezowej, bo zależy im na tym, by płot zasłaniał dosłownie wszystko co znajduje się na placu budowy. Ogrodzenie z blachy jest produkowane z użyciem tych samych procesów co ogrodzenia ażurowe, jednak trzeba zużyć na wykonanie przęsła znacznie więcej stali i z tego względu ogrodzenie pełne jest droższe. Zakrycie sprzętu i materiałów budowlanych płotem z blachy to bardzo skuteczna forma ochrony. Zupełnie nie wiadomo co mieści się dalej i złodziej nawet nie będzie w stanie zaplanować włamania. Ogrodzenie z blachy trapezowej to ogrodzenie pełne, czyli w pełni zasłaniające teren przed wścibskimi spojrzeniami.

Ogrodzenie z blachy po raz kolejny
Płoty z blachy są wyposażane w furtki. Taki płot z blachy można rozebrać na pojedyncze panele, by przetransportować całość i użyć jej w innym miejscu. Mobilność to w dzisiejszych czasach duża zaleta. Jeden inwestor podejmuje się ciągle nowych zleceń i wcale nie musi płacić za ogrodzenie pełne dwukrotnie. Z łatwością można je przemieścić i użyć go na całkiem innym placu budowy. W branży budowlanej ciągle panuje bardzo dobra koniunktura. Mnogość realizacji sprawia, że użycie ogrodzeń pełnych robi się tańsze.

Ogrodzenie z blachy trapezowej
Zabezpieczenie terenu jest bardzo istotne w wielu sytuacjach. Tymczasowe ogrodzenie placu budowy to konieczność. Nie sposób budować, jeśli obszar gdzie prowadzone są prace nie byłby odpowiednio wydzielony. Ogrodzenie nie może być za niskie ani za wysokie. Solidność konstrukcji opiera się na dobrym połączeniu poszczególnych paneli, ponadto ogrodzenia z naszej oferty odporne są na różne warunki atmosferyczne. Ta zaleta związana jest z ocynkowaniem ogniowym stali. Przemyślana technologia gwarantuje najlepszą jakość. Ogrodzenie z blachy trapezowej powinno być przytwierdzane przy użyciu podpór. Dzięki stopie stoi na podłożu, a za sprawą podpór zyskuje większą stabilność.

Płot z blachy
Ogrodzenie pełne składa się z przęseł o około dwóch metrach wysokości. Długość panelu to natomiast niecałe trzy metry. Wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawia, że płot z blachy nie podlega korozji i estetycznie się prezentuje. Estetyka to rzecz ważna dla inwestorów. Gdyby ogrodzenie było zniszczone i zaniedbane rzutowałoby to na złe postrzeganie marki. Podmioty gospodarcze zasobne finansowo powinny dbać o swoją renomę, żeby nie stracić dobrej pozycji i uznania w oczach klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl