SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania

Plandeki Ochronne

Oferowane przez nas przesłony zmieniają ażurowy płot budowlany w ogrodzenie zakrywające plac budowy. Bardzo dobrze zasłaniają określony teren, a zarazem chronią pieszych przed zabrudzeniem.

Plandeki ochronne na ogrodzenia tymczasowe budowlane

Nowoczesne plandeki
Przesłona do ogrodzenia ażurowego to bardzo fajnie i estetycznie wyglądające urozmaicenie. Tego rodzaju artykuły dostępne są w kilku kolorach. Ponadto można zamawiać czarne lub białe plandeki trudnopalne. Dzięki temu, że zapewniane są rozmaite kolory można stworzyć płot harmonizujący kolorystycznie z tym co jest wokół. Dobór koloru zależy od tego czy ogrodzenie ma efektownie kontrastować czy współtworzyć całość kolorystyczną z otoczeniem. Plandeki stanowią świetną zaporę chroniącą przed pyłem budowlanym unoszącym się w powietrzu. Jeśli zmienia się charakter prac wykonywanych na placu budowy, warto pomyśleć o przesłonie izolującej.

Zbrojone stopy z betonu oraz podpory
Aby ogrodzenie ażurowe czy też ogrodzenie z pełne mogło sprawować funkcję do jakiej zostało przeznaczone, należy użyć różnych akcesoriów. Bardzo istotne są obejmy, bo dzięki nim można skonstruować płot ażurowy. Dobre ogrodzenie budowlane to solidne ogrodzenie. Znakomicie stać będzie na ziemi jeśli użyje się stopy betonowej, dla ogrodzeń pełnych dedykowane są podpory. Jeżeli zakupi się ogrodzenie ażurowe, a plac budowy będzie wymagać zasłonięcia, wcale nie trzeba zamawiać ogrodzenia z blachy trapezowej. Wystarczy dokupić plandekę. W naszej ofercie dostępne są plandeki w rozmaitych kolorach.

Palety transportowe i inne akcesoria
Palety transportowe znacznie ułatwiają transport przęseł ogrodzeniowych. Za pomocą zakupionych u nas palet można przewozić przęsła również wózkami widłowymi. Świetna konstrukcja palet zapewnia bezpieczeństwo przy przewożeniu. Mając taką paletę łatwiej także magazynuje się panele. Przęsła stoją jedno przy drugim. Są grupowane i nie ryzykuje się, że nagle się przewrócą. Uchwyty, zawiasy, śledzie i wysięgniki to kolejne z akcesoriów z naszego asortymentu. Posiadamy też złączki, kotwy i klucze.

Ogrodzenie budowlane tymczasowe
Ogrodzenie przenośne zarówno w postaci ogrodzenia z blachy, jak i ogrodzenia ażurowego może być stosowane w bardzo różnych celach. Standardowo używa się sformułowania ogrodzenia budowlane, lecz równie dobrze można stosować je przy projektach o odmiennym charakterze, wykorzystując ich wspaniałe walory. Płot z blachy wcale nie musi być długi. Można nabyć dowolną ilość paneli, a nawet kupić tylko jedną sztukę. Ogrodzeń przenośnych można używać zgodnie z wszelkimi swoimi pomysłami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl