Bariery tymczasowe

Bariery tymczasowe imprezowe

Do czego służą barierki przestawne

Imprezy masowe to wydarzenia w których bierze udział znaczna ilość osób. A zatem na pierwszy plan poza atrakcjami wysuwa się również kwestia bezpieczeństwa. Wydarzenie tego typu jest wcześniej starannie przygotowywane pod kątem organizacyjnym i dobry organizator zawsze przygotuje wystarczającą ilość barierek tymczasowych. Do wygrodzenia poszczególnych stref ruchu może posłużyć ogrodzenie budowlane, lecz jeszcze lepiej spełniają tą funkcję barierki koncertowe. Czasami chodzi o zwykłe uniemożliwienie dostępu, a wiadomo, że mało estetyczna konstrukcja zupełnie nie będzie pasować do eventu biznesowego czy eventu motywacyjnego.

Estetyka barierek koncertowych         

Barierki na imprezy świetnie pasują do imprez o charakterze marketingowym i wszelkich wydarzeń plenerowych w których uczestniczy duża grupa ludzi. Barierki tymczasowe są lekkie i można je ze sobą łączyć w większą całość. Tam gdzie liczy się wizerunek organizatora lub firmy nie mogą być użyte przedmioty mało estetyczne. Barierki imprezowe są w stanie wytrzymać nacisk tłumu, więc świetnie sprawdzają się na koncertach, ale też mogą być wykorzystane jedynie jako element uniemożliwiający przejście w danym miejscu.

Barierki tymczasowe przestawne

Barierki tymczasowe charakteryzują się dość niską wysokością, lecz ponieważ są bardzo solidne, nadają się do kontrolowania ruchu podczas wydarzeń w których zbierają się duże skupiska ludzi. Z uwagi na to, że częścią barierki koncertowej są jej nóżki, nie trzeba zamawiać żadnych elementów mocujących, które miałyby przytwierdzać takie zabezpieczenie do podłoża. Jest to kompletny system - każda barierka jest przystosowana do połączenia z drugą taką samą. Nie trzeba kupować dodatkowych akcesoriów. Barierki na imprezy są wykonane w taki sposób, że poszczególne ich części boczne można razem połączyć bez zastosowania elementów uzupełniających.

Barierki na koncerty    

Podczas koncertów ludzie zachowują się bardzo swobodnie. Przychodzą na koncert, żeby dobrze się bawić. Chcą się zrelaksować, często kupują alkohol. W związku z tym organizator musi myśleć o bezpieczeństwie i gwiazd estrady i gości. Niekontrolowany napór tłumu byłby groźny dla pojedynczych osób. Dzięki barierkom lepiej można zarządzać całym wydarzeniem i minimalizować ryzyko przykrych incydentów. Barierki tymczasowe idealnie sprawdzają się w praktyce i mogą być wielokrotnie wykorzystywane przez tego samego organizatora. Koncert powinien być miłym wspomnieniem i tak też jest, gdy jego bezpieczeństwo będzie na odpowiednim poziomie.       

  

Bariery tymczasowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry