SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Słupki przeszkodowe i prowadzące

 

 Słupki prowadzące i przeszkodowe

 

Słupki przeszkodowe usprawniają ruch na drogach. Azyl dla pieszych lub wysepka na drodze powinny już z daleka być dostrzegalne dla nadjeżdżających kierowców. Zestawienie koloru żółtego i niebieskiego daje bardzo fajny efekt estetyczny i sprawia, że słupek jest znakomicie widoczny. Słupki prowadzące to doskonały element wspomagający orientację na drodze. Może się zdarzyć, że dokładne dane na temat tego gdzie się znajdujemy, wprost uratują nam życie. Gdy zachodzi potrzeba wezwania karetki, każda minuta robi się cenna. Pogotowie musi wiedzieć gdzie dokładnie zdarzył się wypadek, a oznaczenia naniesione na słupkach kierujących stanowią precyzyjną wskazówkę. Niektóre słupki tego typu są przystosowane do umieszczenia na barierach energochłonnych.

Słupek Drogowy U-1a Prowadzący Słupek Drogowy U-1a Prowadzący
Producent: SONTO
Cena:

42,44 zł

Cena netto: 34,50 zł

szt.
zobacz więcej
Słupek Drogowy U-1b Prowadzący Słupek Drogowy U-1b Prowadzący
Producent: SONTO
Cena:

42,44 zł

Cena netto: 34,50 zł

szt.
zobacz więcej
Słupek Drogowy U-5a Przeszkodowy Słupek Drogowy U-5a Przeszkodowy
Producent: SONTO
Cena:

143,30 zł

Cena netto: 116,50 zł

szt.
zobacz więcej
Słupek Drogowy U-5b Przeszkodowy Słupek Drogowy U-5b Przeszkodowy
Producent: SONTO
Cena:

317,34 zł

Cena netto: 258,00 zł

szt.
zobacz więcej
Słupek przeszkodowy U-5b Solar Słupek przeszkodowy U-5b Solar
Producent: SONTO
Cena:

5 596,50 zł

Cena netto: 4 550,00 zł

szt.
zobacz więcej

 

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego

Słupki prowadzące z wysokogatunkowego tworzywa mają czerwone elementy odblaskowe i są bardzo wytrzymałe. Pogoda cały czas się zmienia, więc słupki U-1b i U-1a są produkowane tak, by nawet w trudnych warunkach atmosferycznych nie ulegały zniszczeniu. Słupki prowadzące U-1a są całkiem inne niż słupki drogowe przeszkodowe, ale i jedne i drugie produkty należą do grupy urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, których celem jest zwiększanie bezpieczeństwa na drodze. Dla poprawy orientacji i bezpieczeństwa stosuje się znaki drogowe oraz wykonane z polietylenu profesjonalne słupki. W celu ułatwienia orientacji na słupkach hektometrowych "0" umieszczana jest informacja o numerze drogi krajowej. Dzielące jezdnię słupki przeszkodowe U-5a i U-5b w żółtym kolorze dają poprawę bezpieczeństwa, gdyż już z oddali kierowca widzi w jaki sposób jechać. W złych warunkach atmosferycznych jest to szczególnie istotne.

 

Słupki drogowe na drogach krajowych

 

Elementy odblaskowe przydają się w produkcji różnego rodzaju urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Słupki prowadzące U-1a wspaniale widać, jeżeli dodana zostanie na wierzch czerwona folia. Taki słupek drogowy jest bardzo użyteczny. Folia odblaskowa poprawia widoczność różnych przedmiotów, a dzięki temu że jest bardzo nowoczesna nie ulega odklejaniu się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Oznakowanie dróg jest niezbędne, aby przeciwdziałać wypadkom, lecz również, by ograniczać ich skutki. Wezwane do wypadku drogowego pogotowie znacznie szybciej zjawi się na miejscu, jeśli dokładnie będzie wiedziało gdzie ma jechać. Znaki drogowe bardzo dużo dają, ale to nie wszystko. Profesjonalne słupki U-1b oraz słupki przeszkodowe U-5a i U-5b znakomicie pomagają w dobrej orientacji na drodze. W celu ułatwienia bezpiecznej jazdy trzeba stosować elementy wspomagające.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl