SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Bariery Drogowe U11a Szczeblinkowe

 

 

Bariera u11a szczeblinkowa 

Balustrady szczeblinkowe to doskonałe barierki drogowe do wygrodzenia oddzielonych od jezdni obszarów, na których przebywają piesi. Bariery chodnikowe u11a z pionowymi szczeblinkami wspaniale sprawdzają się w otoczeniu wejść i wjazdów, a także tam, gdzie istnieje spore ryzyko upadku z wysokości. Dodatkowa potrzeba ochrony ludzi i pasażerów pojawia się na obiektach mostowych. Barierki U11a zabezpieczają w razie wypadku przed wyjazdem poza most. Z pewnością ruch pieszych i rowerzystów potrzebuje wyodrębnienia tras. Często okazuje się, że ułożenie chodnika to za mało. 150 cm i 200 cm to dwie standardowe długości barier drogowych U11a. Dla barier U-11a klient może wybrać przy składaniu zamówienia kolor z palety RAL. Zależnie od wytycznych na daną balustradę u-11a zostaną naklejone pasy odblaskowe I generacji lub zamawiana bariera szczeblinkowa zostanie przygotowana w jednym kolorze. Przykręcane bariery, podobnie jak te, które się wbetonowuje, mogą stykać się ze sobą. Kwestia ta zależna jest od tego jak ułożona będzie stopa.

 

Bariera Drogowa U11a 150x110 Szczeblinkowa - Przykręcana, Antracyt Bariera Drogowa U11a 150x110 Szczeblinkowa - Przykręcana, Antracyt
Producent: SONTO
Cena:

579,64 zł

Cena netto: 471,25 zł

szt.
zobacz więcej
Bariera Drogowa U11a 150x110 Szczeblinkowa - Przykręcana, Ocynk Ogniowy Bariera Drogowa U11a 150x110 Szczeblinkowa - Przykręcana, Ocynk Ogniowy
Producent: SONTO
Cena:

579,64 zł

Cena netto: 471,25 zł

szt.
zobacz więcej
Bariera Drogowa U11a 150x110 Szczeblinkowa - Przykręcana, Żółta Bariera Drogowa U11a 150x110 Szczeblinkowa - Przykręcana, Żółta
Producent: SONTO
Cena:

579,64 zł

Cena netto: 471,25 zł

szt.
zobacz więcej

Istotna rola barier


Ruch drogowy bez zastosowania barier ulicznych stwarzałby jeszcze więcej zagrożeń. Barierki zaporowe to rzecz absolutnie konieczna przy odgradzaniu chodników, trawników, przy zapewnianiu bezpieczeństwa najmłodszym. To co jest zrozumiałe dla osób dorosłych niekoniecznie jest oczywiste dla dzieci. Maluchy wymagają nieustannego pilnowania i my - jako dorośli – jesteśmy całkowicie odpowiedzialni za ich bezpieczeństwo. Ruch drogowy, mimo przepisów i kompetencji kierowców z zakresie prowadzenia pojazdów, i tak jest pełen przykrych zdarzeń. Lecz dzięki naszej zdolności przewidywania możemy w pewnym stopniu zmniejszyć ich liczbę. Przeznaczone są do tego balustrady drogowe oferowane w rozmaitej postaci. Doskonale prezentują się bariery szczeblinkowe. Są przygotowywane jako dwa modele – z jednym lub z dwoma przeciągami.

Ruch miejski a barierki


Dla bezpieczeństwa ruchu na drogach wymagane jest posiadanie odpowiednich uprawnień poświadczonych dokumentami. Na kursach prawa jazdy nie tylko wykłada się teorię, należy także uczyć się prowadzenia pojazdu, w tym wykonywania manewrów. Każda osoba zanim zostanie kierowcą przechodzi próby, weryfikowane są jej umiejętności i wiedza. Otrzymane prawo jazdy dotyczy zdolności do kierowania określonymi środkami transportu. Mimo obowiązku sprostania tym wszystkim wymaganiom i tak nie zawsze wszyscy kierowcy zachowują się tak jak trzeba i narażają przez to zarówno siebie jak i inne osoby na uleganie wypadkom. Jeśli doszłoby do utraty panowania nad kierownicą bariera drogowa uniemożliwi ruch pojazdu w niewłaściwym kierunku, dzięki czemu piesi nie odniosą obrażeń.

Bariery szczeblinkowe


To bardzo estetycznie prezentujące się bariery chodnikowe, wykorzystywane do ochrony trawników i nie tylko. Bariery U11a są bardzo estetyczne dzięki regularnie rozmieszczonym szczeblinkom, a ich solidność zapewnia stal z której są zrobione. Balustrady drogowe w tej formie zamieszczane są na osiedlach i w centrach miast. Estetyka daje poczucie komfortu, więc zawsze powinniśmy się starać, by otaczająca nas przestrzeń miejska była jak najlepiej zorganizowana. Wydzielenie pasów ruchu dzięki ładnym barierom chodnikowym doskonale się do tego przyczynia. Katalog barier u nas dostępnych jest bardzo rozległy. Można wybrać barierkę o różnej długości, kształcie i różnie mocowaną do podłoża.

 

Ze względu na szybko zmieniające się w ostatnim czasie ceny stali cena produktu może ulec zmianie, podobnie jak podany na stronie koszt transportu. Prosimy o kontakt w sprawie wyceny: 501 310 260.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl