SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Naprowadzacze

Rozwiązania dla samochodów dostawczych

Naprowadzacze kół

 

Odbojnice mogą także służyć jako pomoc dla kierowców aut ciężarowych. Osoba za kołem pojazdu parkującego przy rampie musi być ostrożna. Ważne jest nie tylko bezpieczeństwo przeładunku, lecz także odpowiednie poruszanie się auta - tak, by nie uszkodzić cudzego mienia. Wymiar odbojów drogowych i ich kształt musi gwarantować należyte ustawienie samochodu. Kierowca ciężarówki parkującej przy stalowych naprowadzaczach ma o wiele łatwiej. Naprowadzacze dla TIRów są na tyle duże, że czuć kiedy opona stoi w niewłaściwym miejscu. Praca w dokach przeładunkowych musi iść w miarę szybko. Montaż naprowadzaczy bardzo pomaga w jej usprawnieniu.

Naprowadzacz Naprowadzacz
Producent: SONTO
Cena:

1 992,60 zł

Cena netto: 1 620,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naprowadzacze kół do TIRów Naprowadzacze kół do TIRów
Producent: SONTO
Cena:

1 771,20 zł

Cena netto: 1 440,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naprowadzacze kół samochodowych Naprowadzacze kół samochodowych
Producent: SONTO
Cena:

1 992,60 zł

Cena netto: 1 620,00 zł

szt.
zobacz więcej

Stalowe naprowadzacze dla TIRów

 

Rury naprowadzaczy muszą być lekko wygięte. Naprowadzacz nie składa się z rur idealnie prostych. Jest tak ukształtowany, żeby jak najlepiej spełniał funkcję do jakiej jest przeznaczony. Zapewniamy naprowadzacze kół samochodowych ogniowo ocynkowane i malowane proszkowo. Aby sprawnie cofać duży samochód warto zaopatrzyć przestrzeń w tego typu rozwiązania. Dzięki nim tor jazdy pojazdów ciężarowych jest już dobrze wyznaczony i nawet przy gorszej widoczności kierowca może właściwie zaparkować albo wyjechać nic nie uszkadzając.

 

Naprowadzacze drogowe

Najlepiej gdy dojazd samochodów ciężarowych do bramy jest kontrolowany, a kontrolować go mogą solidne blokady wzdłuż drogi w pobliżu bramy. Nic nie dałoby oznaczenie powierzchni drogi pasami. Naprowadzacze kół chronią infrastrukturę przed uszkodzeniami, stanowią idealne rozwiązanie dla hal przemysłowych. Oferujemy profesjonalne naprowadzacze, które pomogą ochronić fasadę budynku. Oprócz naprowadzaczy kół zapewniamy też inne odboje z rur stalowych, których zadaniem jest ułatwienie bezpiecznej pracy. Nasza oferta do profesjonalne wyposażenie dla hal i doków. Barierki magazynowe pomagają wewnątrz, a na zewnątrz montować należy to co będzie ułatwiać dojazd samochodów ciężarowych. Przygotowujemy niezwykle solidne naprowadzacze cykowane ogniowo, których trwałość gwarantuje ich wieloletnie użytkowanie.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl