SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Odbojnice paletowe

 

Odbojnica paletowa - zatrzymanie kół

Wysoka jakość

Parametry techniczne naszych odbojnic paletowych dostosowane są do wielkości wózków i siły ich uderzeń. Bezpieczne poruszanie się pojazdów wewnątrz przedsiębiorstw to ich wzajemne niezderzanie się. Odbój stalowy na samej powierzchni drogi nie tylko ostrzega, ale też odbija koła tak, że nie mogą się przedostać dalej. Podstawa odboju paletowego to blachy z otworami dzięki którym można go przykręcić bezpośrednio do posadzki. Aby wykonać solidny odbój musimy znać wymagania klienta. Odbojnice tego typu malujemy proszkowo na żółty kolor i są na nich zamieszczane pasy odblaskowe. Niewielka rura na samym dole trasy skutecznie powstrzymuje pojazd przed przejechaniem dalej. Odbojnice przemysłowe można zamieszczać w różnych miejscach. Odbojnica paletowa fi 60,3 mm to klasyczny model zabezpieczenia tego rodzaju.

Odbojnica paletowa Odbojnica paletowa
Producent: SONTO
Cena:

231,25 zł

Cena netto: 188,01 zł

szt.
zobacz więcej

 

Odbój do pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych

Odbojnica wykonana z rury stalowej doskonale sprawdzi się jako odbojnik podłogowy. Magazyn musi mieć formę uporządkowaną. Panujący na nim ruch wózków stwarza pewne zagrożenia, które jednak łatwo można pokonywać stosując odboje o sprawdzonej wytrzymałości, odporne na impet kół. Wózek widłowy to urządzenie nie jeżdżące szybko ale nawet taka prędkość może spowodować uszkodzenia mechaniczne, jeśli na hali produkcyjnej lub magazynowej nie przemyśli się kwestii organizacji pracy i związanej z tym aranżacji przestrzeni. Sklep internetowy Aleogrodzenia.pl oferuje bariery w rozmaitej postaci i pomoc doradczą w ich doborze. Wyjątkowa jakość naszych odbojów przemysłowych jest możliwa dzięki właściwym materiałom i nowoczesnej technologii jakiej są one poddawane. Gładki odbój oklejony z zewnątrz czarnymi prążkami folii ma dobrą widoczność. Szeroki wybór odbojnic przemysłowych powoduje, że jesteśmy marką rozpoznawaną w kraju i poza nim.

Stalowa odbojnica paletowa fi 60,3 mm

Ostrzegawczy charakter odbojów możliwy jest dzięki ich kolorystyce. Barierki uliczne też przygotowywane są m.in. w tych kolorach. W celu ochrony przed wypadkami trzeba stosować blokady ruchu, czy to na magazynie czy też w pobliżu dróg. Nie wystarczy położenie krawężnika. I podobnie w przedsiębiorstwach - posiadanie uprawnień na wózki widłowe to za mało, by nie dopuścić do kolizji. Dostępne na stronie produkty to tylko część naszej oferty. Warto do nas zadzwonić i podać wymiar ø - robimy odboje wykraczające poza listę opisów na stronie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl