SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Barierki ochronne

 

Barierki imprezowe doskonale sprawdzają się przy obsłudze eventów. Są często wykorzystywane podczas większych i mniejszych imprez plenerowych. Dodatkowa zaleta to ich niezwykle estetyczny wygląd. Podczas imprezy powinna być użyta ładna bariera tymczasowa, bo jest jednym z czynników mających wpływ na ocenę takiego wydarzenia. Tam gdzie ludzie przychodzą się zrelaksować wszystko musi ładnie się prezentować. Ustawienie barier o innym charakterze mogłoby sprawić, że wydarzenie będzie gorzej postrzegane. Przeciwtłumowe bariery tymczasowe znacznie różnią się od drogowych. Bariera tymczasowa także jest barierką ochronną, ale ma całkiem inną kolorystykę. Trzeba zgromadzonym ludziom wyznaczać miejsca przejścia. Ponadto zebrane osoby mogą opierać się o bariery przenośne, gdy oglądają co dzieje się w pobliżu lub słuchają koncertu. Prosimy o kontakt telefoniczny w razie chęci złożenia zamówienia. Dostarczamy bariery ochronne z czarnego PCV i zrobione z estetycznych rur stalowych bariery przeciwtłumowe

 

 

Barierka tymczasowa 2 m Biznes Barierka tymczasowa 2 m Biznes
Producent: SONTO
Cena:

244,77 zł

Cena netto: 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie tymczasowe, barierka przestawna owalna Ogrodzenie tymczasowe, barierka przestawna owalna
Producent: SONTO
Cena:

244,77 zł

Cena netto: 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie tymczasowe, barierka przestawna 2,5 m - standard Ogrodzenie tymczasowe, barierka przestawna 2,5 m - standard
Producent: SONTO
Cena:

258,30 zł

Cena netto: 210,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie tymczasowe, barierka eventowa 2,6 m - HDG Ogrodzenie tymczasowe, barierka eventowa 2,6 m - HDG
Producent: SONTO
Cena:

342,68 zł

Cena netto: 278,60 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie tymczasowe, barierka przestawna 2,3 m - standard Ogrodzenie tymczasowe, barierka przestawna 2,3 m - standard
Producent: SONTO
Cena:

239,27 zł

Cena netto: 194,53 zł

szt.
zobacz więcej
Ogrodzenie tymczasowe, barierka przestawna 2,6 m - HDG Mannesmann Ogrodzenie tymczasowe, barierka przestawna 2,6 m - HDG Mannesmann
Producent: SONTO
Cena:

350,94 zł

Cena netto: 285,32 zł

szt.
zobacz więcej

 

 

Do czego służą barierki przestawne

Imprezy masowe to wydarzenia w których bierze udział znaczna ilość osób. A zatem na pierwszy plan poza atrakcjami wysuwa się również kwestia bezpieczeństwa. Wydarzenie tego typu jest wcześniej starannie przygotowywane pod kątem organizacyjnym i dobry organizator zawsze przygotuje wystarczającą ilość barierek tymczasowych. Do wygrodzenia poszczególnych stref ruchu może posłużyć ogrodzenie budowlane, lecz jeszcze lepiej spełniają tą funkcję barierki koncertowe. Czasami chodzi o zwykłe uniemożliwienie dostępu, a wiadomo, że mało estetyczna konstrukcja zupełnie nie będzie pasować do eventu biznesowego czy eventu motywacyjnego.

Estetyka barierek koncertowych

Barierki na imprezy świetnie pasują do imprez o charakterze marketingowym i wszelkich wydarzeń plenerowych w których uczestniczy duża grupa ludzi. Barierki tymczasowe są lekkie i można je ze sobą łączyć w większą całość. Tam gdzie liczy się wizerunek organizatora lub firmy nie mogą być użyte przedmioty mało estetyczne. Barierki imprezowe są w stanie wytrzymać nacisk tłumu, więc świetnie sprawdzają się na koncertach, ale też mogą być wykorzystane jedynie jako element uniemożliwiający przejście w danym miejscu.

Barierki tymczasowe przestawne

Barierki tymczasowe charakteryzują się dość niską wysokością, lecz ponieważ są bardzo solidne, nadają się do kontrolowania ruchu podczas wydarzeń w których zbierają się duże skupiska ludzi. Z uwagi na to, że częścią barierki koncertowej są jej nóżki, nie trzeba zamawiać żadnych elementów mocujących, które miałyby przytwierdzać takie zabezpieczenie do podłoża. Jest to kompletny system - każda barierka jest przystosowana do połączenia z drugą taką samą. Nie trzeba kupować dodatkowych akcesoriów. Barierki na imprezy są wykonane w taki sposób, że poszczególne ich części boczne można razem połączyć bez zastosowania elementów uzupełniających.

Barierki na koncert

Podczas koncertów ludzie zachowują się bardzo swobodnie. Przychodzą na koncert, żeby dobrze się bawić. Chcą się zrelaksować, często kupują alkohol. W związku z tym organizator musi myśleć o bezpieczeństwie i gwiazd estrady i gości. Niekontrolowany napór tłumu byłby groźny dla pojedynczych osób. Dzięki barierkom lepiej można zarządzać całym wydarzeniem i minimalizować ryzyko przykrych incydentów. Barierki tymczasowe idealnie sprawdzają się w praktyce i mogą być wielokrotnie wykorzystywane przez tego samego organizatora. Koncert powinien być miłym wspomnieniem i tak też jest, gdy jego bezpieczeństwo będzie na odpowiednim poziomie.

 

Ze względu na szybko zmieniające się w ostatnim czasie ceny stali cena produktu może ulec zmianie, podobnie jak podany na stronie koszt transportu. Prosimy o kontakt w sprawie wyceny: 501 310 260.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl