SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Ławki miejskie

Ławki parkowe i miejskie

Najlepsza ławka miejska to ławka z oparciem. W instytucjach użyteczności publicznej bardzo dobrze sprawdzają się ławki z podłokietnikami. Tego typu ławka z wygodnym siedziskiem pozwala spokojnie czekać w przychodni. Natomiast elementy przestrzeni zewnętrznej muszą być nie tylko wygodne, ale również odporne na działanie różnej pogody. Ławki betonowe czy też ławki bez oparcia to coś co pasuje do zamieszczenia na przystanku autobusowym. Drewniane ławki z elementami stalowymi to idealne ławki parkowe. Deska mebli parkowych musi być właściwie zaimpregnowana, podobnie jak w przypadku ławek ogrodowych. Designerskiego uroku nowoczesnych ławek parkowych nie jest w stanie zniszczyć deszcz ani mróz, do użyte w procesie produkcji materiały są starannie dobrane i należycie zabezpieczone. Ławki parkowe miejskie stanowią solidne ławki odporne na szkodliwe działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znajdują się elementy architektury miejskiej w postaci ławek drewnianych, które świetnie komponują się z każdym parkiem i posiadają mocne stelaże. Zapraszamy do współpracy gminy i instytucje publiczne, nasze modele ławek są bardzo różnorodne. Ludzie zatrzymują się spacerując. Warto zapewnić więc ławki do parku, by relaks na świeżym powietrzu był dłuższy i nie męczący.

Ławka bez oparcia Primario Ławka bez oparcia Primario
Producent: SONTO
Cena:

462,00 zł

Cena netto: 375,61 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka bez oparcia Ż-7 Ławka bez oparcia Ż-7
Producent: SONTO
Cena:

1 169,24 zł

Cena netto: 950,60 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Brico Ławka Brico
Producent: SONTO
Cena:

1 680,00 zł

Cena netto: 1 365,85 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Poznańska 175 Ławka Poznańska 175
Producent: SONTO
Cena:

1 736,00 zł

Cena netto: 1 411,38 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Poznańska 200 Ławka Poznańska 200
Producent: SONTO
Cena:

1 792,00 zł

Cena netto: 1 456,91 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Primario 174 cm Ławka Primario 174 cm
Producent: SONTO
Cena:

840,00 zł

Cena netto: 682,93 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Primario 192 cm Ławka Primario 192 cm
Producent: SONTO
Cena:

938,00 zł

Cena netto: 762,60 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Primario VIP Ławka Primario VIP
Producent: SONTO
Cena:

1 666,00 zł

Cena netto: 1 354,47 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka z tworzywa Ławka z tworzywa
Producent: SONTO
Cena:

2 177,00 zł

Cena netto: 1 769,92 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Ż-5 Ławka Ż-5
Producent: SONTO
Cena:

1 320,77 zł

Cena netto: 1 073,80 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Ż-6 Ławka Ż-6
Producent: SONTO
Cena:

1 444,76 zł

Cena netto: 1 174,60 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Ż-6 A Ławka Ż-6 A
Producent: SONTO
Cena:

1 584,24 zł

Cena netto: 1 288,00 zł

szt.
zobacz więcej

 

Drewniane ławki z oparciem

 

Kosze na śmieci i ławki to niezbędne elementy skwerów oraz parków. Możemy zaoferować Państwu ławki parkowe wykonane z drewna iglastego. Ławki parkowe z oparciem świetnie sprawdzą się w każdym parku miejskim. Siedzenie na ławce sprzyja romantycznym spotkaniom, a pięknie wyprofilowany żeliwny stelaż czyni taką ławkę wyjątkową. Alejki w parkach powinny być wyposażone w elementy małej architektury, bo mała architektura miejska czyni spacery bardziej wygodnymi. Można się od razu pozbyć drobnych śmieci wywalając je do kosza, a starsze osoby mogą chwilę odpocząć na ławce, żeby nabrać sił. Nowoczesne i klasyczne ławki to bardzo różnorodna grupa, zawierająca modele łatwe w montażu, lecz znacznie różniące się od siebie wyglądem. Każdy producent ławek stara się, by poszczególne modele były jak najbardziej wygodne dla użytkowników. Design musi spełniać i kryteria użytkowe, i estetyczne. Solidne ławki parkowe powinny być odporne na działanie czynniki pogodowe występujące we wszelkich porach roku, a ich oparcie musi mieć optymalny kąt nachylenia. W ofercie posiadamy ławki z naturalnego drewna skandynawskiego dedykowane miejskim parkom.

 

Ławki parkowe drewniane 

Ławki są niezbędnym elementem infrastruktury miejskiej. We własnym ogrodzie montuje się je dla chwil relaksu, a w środku parku lub miasta, by na chwilę odpocząć od chodzenia. Można u nas kupić tanie ławki stalowe do różnych miejsc użytku publicznego. Malowany proszkowo stelaż i piękne drewno tworzą harmonijną całość. Jeśli nie wiecie Państwo gdzie kupić ławki parkowe, zachęcamy do obejrzenia zdjęć i skorzystania z pomocy naszego konsultanta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl