SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania

Bariery Drogowe Przeciwbryzgowe (Błotochrony)

Bariery Przeciwbryzgowe • Bariery Przeciwbłotne

 

Błotochrony

Bariery w formie ekranu poliwęglanowego znakomicie chronią pieszych przed zabrudzeniami, które mogą powodować przemieszczające się pojazdy. Bariery chodnikowe przeciwbłotne znakomicie realizują cele ochronne. Efektywnie chronią, więc ich popularność robi się coraz większa. Zastosowanie ekranów przeciwbłotnych pozwala uniknąć stresu przy przechodzeniu daną drogą w trakcie trwania jesieni czy też podczas innej pory roku gdy pada deszcz. Każdy dba o schludny wygląd i denerwuje się na samą myśl, że mógłby zostać ochlapany brudną wodą, idąc do biura w którym pracuje. Bariery drogowe z ekranem z poliwęglanu zapewniają całkowitą ochronę w tym zakresie. Warto montować błotochrony przy drodze do urzędów, innych instytucji i nie tylko. Montaż chodnikowej bariery przeciwbłotnej jest bardzo prosty, bez względu na to czy będzie to przykręcana bariera czy barierka do wtopienia w podłoże. Rama i poprzeczka rury błotochronu robione są w tym samym kolorze.

 

 

 

Znaczenie zapór drogowych 


Ruch drogowy bez wykorzystania barier stwarzałby jeszcze więcej zagrożeń niż stwarza. Bariery drogowe to rzecz zupełnie niezbędna przy oddzielaniu chodników, trawników, przy pilnowaniu bezpieczeństwa maluchów. To co jest zrozumiałe dla osób dorosłych niekoniecznie jest oczywiste dla dzieci. Najmłodsi wymagają ciągłego nadzoru i my – jako osoby dorosłe – jesteśmy w pełni odpowiedzialni za ich bezpieczeństwo. Ruch na drogach, mimo przepisów i umiejętności prowadzenia pojazdów, i tak obfituje w wypadki. Jednak dzięki własnej zapobiegliwości jesteśmy w stanie w sporym stopniu zminimalizować ich ilość. Służą temu barierki drogowe dostępne w różnych formach. Wybierać można spośród barier typu olsztyńskiego, barier z poprzeczkami i bez, są też dostępne bariery przeciwbryzgowe i bariery U11a. Zapory w tej postaci stosuje się we wszystkich miastach, przy różnych rodzajach pasów ruchu.

Błotochron i zapory tradycyjne


Bariery miejskie w formie błotochronów posiadają ekrany z poliwęglanu, przez co izolacja od drogi jest lepsza. Fajnie przydaje się to podczas brzydkiej pogody, kiedy jest dużo kałuż i jadące ulicami auta mogą rozchlapywać brudną wodę. Ekrany przeciwbryzgowe mogą mieć obramowanie w rozmaitych kolorach. Natomiast bariery chodnikowe typu tradycyjnego stosuje się nie tylko, by chronić ludzi, ale także trawniki. Dzięki temu obszary z trawą nie posiadają wydeptanych ścieżek. Trawnik musi być ozdobą osiedla. Osiedlowe blokowiska całkiem inaczej prezentują się, gdy uzupełniają je drzewa i trawniki. Trawa powinna być jednak stale pielęgnowana, a żeby trawnik nie był dewastowany najlepiej w niektórych miejscach go zabezpieczyć. Dbanie o miejską przestrzeń pozwala nam lepiej czuć się tam, gdzie codziennie bywamy.

Bariery przeciwbryzgowe


Ekran błotochronu jest wyjątkowo estetyczny, a stalowa obręcz go otaczająca jest malowana proszkowo na różne kolory. Razem tworzy to ładną konstrukcję, a przede wszystkim bardzo użyteczną. Poszczególne ekrany ustawia się obok siebie, aby dany pas ruchu był dobrze wygrodzony. Bariery przeciwbryzgowe to znakomita osłona, bardzo odporna na uszkodzenia. Idealnie sprawdzają się jesienią oraz zimą i zawsze wtedy, gdy pojawia się błoto i deszcz. Płyta poliwęglanowa jest mocowana przy użyciu uchwytów. Poliwęglany to termoplastyczne tworzywa, będące doskonałą alternatywą dla szkła. Ich wytrzymałość mechaniczna jest spora, a przy tym niewiele ważą.

 

Ze względu na szybko zmieniające się w ostatnim czasie ceny stali cena produktu może ulec zmianie, podobnie jak podany na stronie koszt transportu. Prosimy o kontakt w sprawie wyceny: 501 310 260.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl