SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Barierki elastyczne

Barierki elastyczne

Odbojnica elastyczna zrobiona jest ze specjalistycznego tworzywa, dzięki czemu odporna jest na uszkodzenia i odkształcenia. Tego typu wygrodzenia składają się z modułów, a te z elementów wykonanych z mieszanki polimerów. Zadaniem odboju jest ochrona. Dobry odbojnik skutecznie amortyzuje wstrząsy. Powinien być jednak nie tylko energochłonny, lecz także trwały. Elastyczne osłony słupów jak również inne typy barier elastycznych cechuje wyjątkowa odporność mechaniczna. Tego typu rozwiązania wykorzystywane są w magazynach. Są w stanie chronić nie tylko regały magazynowe czy sprzęt przed uderzeniami wózków. Mimo iż nie są stalowe są na tyle odporne, że mogą być używane także na zewnątrz budynków. Ciągi komunikacyjne bardzo ładnie będą się prezentować, jeśli użyje się systemów modułowych do ich wygrodzenia. 

Barierka elastyczna Aries Barierka elastyczna Aries
Producent: SONTO
Cena:

3 355,44 zł

Cena netto: 2 728,00 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka elastyczna Aries 2800 Barierka elastyczna Aries 2800
Producent: SONTO
Cena:

6 001,17 zł

Cena netto: 4 879,00 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka elastyczna Gemini Barierka elastyczna Gemini
Producent: SONTO
Cena:

2 725,68 zł

Cena netto: 2 216,00 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka elastyczna Porta Barierka elastyczna Porta
Producent: SONTO
Cena:

7 404,60 zł

Cena netto: 6 020,00 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka elastyczna Rocky Barierka elastyczna Rocky
Producent: SONTO
Cena:

685,11 zł

Cena netto: 557,00 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka elastyczna Taurus Barierka elastyczna Taurus
Producent: SONTO
Cena:

595,32 zł

Cena netto: 484,00 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka elastyczna Urus Barierka elastyczna Urus
Producent: SONTO
Cena:

1 747,83 zł

Cena netto: 1 421,00 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka elastyczna Urus XL Barierka elastyczna Urus XL
Producent: SONTO
Cena:

2 753,97 zł

Cena netto: 2 239,00 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka elastyczna Virgo Barierka elastyczna Virgo
Producent: SONTO
Cena:

955,71 zł

Cena netto: 777,00 zł

szt.
zobacz więcej

Odbojnice elastyczne

Wytrzymałość to niepodważalna zaleta odbojów z tworzywa sztucznego. O bezpieczeństwo należy się troszczyć w różny sposób, a więc dobierać takie bariery, których kształt będzie najwłaściwszy. Specjalny materiał z jakiego produkuje się bariery elastyczne to nic innego jak starannie dobrana mieszanina substancji chemicznych o dużej masie cząsteczkowej. Polimery posiadają wiele bardzo pożądanych cech, a ich wymieszanie daje jeszcze lepsze właściwości. Barierki elastyczne świetnie są w stanie absorbować energię pochodzącą z uderzeń, a przy tym ich montaż jest dość prosty. Poszczególne elementy barierowych systemów modułowych łatwo można łączyć, a całość jest przytwierdzana do podłoża poprzez przykręcanie. Osoby pracujące w danym zakładzie - przemieszczając się alejkami wyznaczonymi za pomocą barier elastycznych - mogą czuć się w pełni bezpiecznie, gdyż takie systemy są po prostu niezawodne. Fragmenty ciągów pieszych również można tworzyć posługując się tego typu zabezpieczeniami. Ochronny charakter to najważniejsza cecha tych produktów, lecz estetyka wykonania też jest znakomita.  

Rozwiązania dla bezpieczeństwa

Wszędzie gdzie wykonuje się pracę odbywa się ruch. Do wykonywania zadań wykorzystujemy pojazdy, przyrządy, materiały itp. Ochrona regałów jest niezwykle ważna, gdyż na nich składuje się towar. Poziom ochrony bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo. Gdyby regały ulegały wstrząsom mogłyby pospadać przedmioty z półek, a przechodzące obok osoby mogłyby odnieść obrażenia głowy. Właśnie dlatego trzeba zabezpieczać przed uderzeniami wózków widłowych i wynikającym z tego ryzykiem zarówno meble jak i ludzi. Odboje elastyczne to bardzo wytrzymałe bariery energochłonne świetnie sprawdzające się w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych i wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z pojazdami transportowymi. Absorbują siłę uderzeń chroniąc maszyny, pracowników i sprzęt. Ruch pojazdów należy oddzielać od ruchu pieszego. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju bariery Hard-Flexx oraz elastyczne ochrony słupa, które można zamawiać w dowolnej długości, zależnie od indywidualnych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl