SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania

Przestrzenny zasiek spiralny - Concertina

Zasiek Concertina z drutu ostrzowego

Zasieki Concertina

Zasieki typu Concertina to spięte metalowymi złączkami spiralne elementy drutu ostrzowego. Zasiek Concertina może posiadać od trzech do dziewięciu złączek na każdy zwój, a ich wspomniana liczba determinuje gęstość zasieku. Im więcej złączek wykorzystano do stworzenia produktu, tym są one bardziej skutecznym ogrodzeniem o charakterze agresywnym posiadającym wysoki stopień bezpieczeństwa. Oferujemy Państwu nowoczesne produkty o najwyższej jakości, natomiast szeroki asortyment pozwoli na dobranie zasieków w sposób niemalże spersonalizowany i całkowicie dostosowany do potrzeb każdego naszego Klienta. Jeżeli mają Państwo problem z dobraniem najodpowiedniejszych zasieków, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Podkreślamy, że to właśnie u nas znajdą Państwo różne średnice zasieków Concertina, w zależności od indywidualnych potrzeb Kupującego. 

W razie pytań proszę o kontakt: +48 516 440 064

Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 980 mm Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 980 mm
Producent: SONTO
Cena:

332,10 zł

Cena netto: 270,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 730 mm Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 730 mm
Producent: SONTO
Cena:

258,30 zł

Cena netto: 210,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 450 mm Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 450 mm
Producent: SONTO
Cena:

143,91 zł

Cena netto: 117,00 zł

szt.
zobacz więcej

Zasieki Koncertina


Zasieki Concertina to nowoczesne zasieki typu agresywnego. Stosuje się je na dużą skalę w wojskowości i w więziennictwie. Ich rola to całkowite uniemożliwienie przedostania się na dany teren lub ucieczki z konkretnego miejsca. To typ zapory znacznie trudnej do pokonania, a sam już jej wygląd wysyła sygnał ostrzegawczy. Żadna osoba nie chciałaby się narażać na pokaleczenie całego ciała, a zasieki Concertina poprzez silne działanie na wyobraźnię ostrzegają, że nie warto podejmować próby przedostania się poza sztywną granicę, którą wyznaczają. Zdarza się, że zwykłe komunikaty nie wystarczą, by powstrzymać ludzi przed jakimś działaniem. Wtedy należy użyć komunikatu o większej sile perswazji. Koncertina sygnalizuje niebezpieczeństwo. Zbyt narażająca byłaby próba jej pokonania i widać to już na pierwszy rzut oka.


Jak zbudowana jest Concertina


Zasieki Koncertina są uformowane w podwójną helisę. Tworzy ją drut ostrzowy złączony w odpowiednich miejscach przy pomocy metalowych złączek. Powstała przestrzenna struktura może mieć różną średnicę. Robiona jest Concertina o średnicy zwojów 450 mm, 730 mm i 980 mm. Na samym drucie umiejscowiona jest stalowa taśma posiadająca wyjątkowo ostre ostrza, które nadają całości bardzo agresywny charakter. Zasieki rozciągają się i gdy się je rozciągnie ich średnica nieco ulega zmniejszeniu. Ze zwojów Koncertiny można utworzyć płot. W tym celu trzeba poumieszczać rozciągnięte spirale drutu jedne nad drugimi, a poszczególne partie zasiek mocować na słupach. Można również zamocować przestrzenną strukturę na gotowym już ogrodzeniu i wtedy lepiej będzie spełniać ono swoje funkcje ochronne.


Drut ostrzowy i siatka 


Wykonując ogrodzenie na obszarach o ograniczonej dostępności można montować także drut ostrzowy (razor wire). Zasieki tego typu dostępne są w dwóch formach. Mogą posiadać większą ilość zwojów niż zasieki Concertina i również prezentować przestrzenny, agresywny styl. Kolejny zaś rodzaj ogrodzenia z drutu ostrzowego to drut ostrzowy tworzący zasieki płaskie. W tym wypadku także użyty jest drut ostrzowy, ale uformowany jest on zupełnie inaczej. Połączone pętle razor wire świetnie są w stanie podwyższyć już funkcjonujący system zabezpieczenia i przez to uniemożliwić przedostanie się na drugą stronę. Natomiast siatka ostrzowa robiona jest formie zapory o sześciometrowej długości. Przy projektowaniu zostały wzięte pod uwagę potrzeby rozmaitych nabywców. Siatka ostrzowa bardzo często montowana jest przy zakładach penitencjarnych. To rewelacyjna struktura zaporowa. Wykonywana jest z ocynkowanego drutu ostrzowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl