SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Odbojnice proste z blachą

 

Odbojnice stalowe

 

Odboje z blachy są robione z grubej blachy. Wersja pośrednia pomiędzy odbojem z rur a odbojnikiem z blachy to odbój prosty z blachą. Dwie rury zespojone blachą tworzą zabezpieczenie stanowiące pełniejszą blokadę. Jeśli na samym dole występuje zwiększone ryzyko uderzeń, warto zainstalować taki odbój. Odboje liniowe to inaczej mówiąc odboje proste. Optymalna średnica rury odboju zapewnia dobrą energochłonność, a tam gdzie mieści się blacha dostęp jest całkowicie zagrodzony. W sklepie internetowym Aleogrodzenia.pl prezentujemy zdjęcia odbojnic przemysłowych, w tym odbojów z blachy. Odboje proste malujemy na kolor żółty, tzn. RAL 1023, a grubość ścianki rury i samej blachy są dostosowane do funkcji jaką pełnić ma zabezpieczenie.

 

Odbojnica prosta z blachą Odbojnica prosta z blachą
Producent: SONTO
Cena:

548,75 zł

Cena netto: 446,14 zł

szt.
zobacz więcej

Odboje z blachą

Szerokie zastosowanie odbojów związane jest z ich dużą skutecznością. Odboje stalowe proste malowane są proszkowo. Malowanie proszkowo na kolor żółty jest sprawdzoną metodą, dobrze pokrywającą elementy ze stali. Odboje stanowią najbardziej uniwersalny produkt do zabezpieczania różnych miejsc i przedmiotów w przedsiębiorstwach. Można je przeznaczyć do ochrony ścian czy też słupów zabezpieczających konstrukcję budynku. Stalowe odbojnice proste, które dodatkowo wyposażone są w blachę zatrzymają przedmioty toczące się drogą, a zwykłe liniowe proste odbojnice przemysłowe można instalować wzdłuż maszyn i urządzeń linii produkcyjnych. Elementy infrastruktury produkcyjnej stają się groźne dla osób nieupoważnionych do obsługi gdy są w ruchu. Także osoby, które codziennie pracują na linii produkcyjnej muszą zachowywać czujność i wykonywać zadania uważnie.

 

Powierzchnia magazynowa lub logistyczna

Nowoczesna folia samoprzylepna może być wykorzystywana do poprawy widoczności przedmiotów, jeśli ma formę odblaskową. Odbojnice stalowe proste wykonujemy z użyciem czarnych pasów foliowych I generacji. Standardowy rozmiar odboju prostego to rura Ø 76 mm i grubość ścianki 2,9 mm. Nasze odboje wykonane są z rur stalowych zabezpieczanych poprzez cynkowanie ogniowe. Poddawanie procesom tego typu ma wpływ na właściwości wytworzonego odboju. Preferujemy indywidualne podejście do klienta, więc zapraszamy do kontaktu telefonicznego. I wewnątrz i na zewnątrz budynku firmowego trzeba dbać o porządek i estetykę. Nasze produkty ładnie się prezentują i są fajnym usprawnieniem poziomu bezpieczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl