SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Blokady parkingowe

Blokada typu parkingowego

Blokada parkingowa pozwala pilnować własnego miejsca parkingowego. Jej konstrukcja umożliwia trzymanie jej w pionie jak i całkowite złożenie. Dzięki kluczom lub kłódkom można odpowiednio ją ustawiać - tak, by definitywnie blokowała przejazd. Blokady parkingowe mają należycie dobrany ciężar. Ocynkowana stal sprawia, że są bardzo solidne, a dzięki malowaniu proszkowemu są dobrze widoczne i niekorodujące. Prywatne miejsca parkingowe powinny być zabezpieczane, by mieć pewność, że będą zawsze wolne, gdy będziemy chcieli z nich skorzystać. Zajmując cudze miejsce ktoś może się usprawiedliwiać, że chciał to zrobić tylko na chwilę. Stosując blokady parkingowe można się uchronić przed takimi sytuacjami. Nawet jeśli tylko my możemy parkować na wydzielonym odcinku, warto i tak go zabezpieczyć.

Blokada parkingowa Słupek - na zamek Blokada parkingowa Słupek - na zamek
Producent: SONTO
Cena:

336,53 zł

Cena netto: 273,60 zł

szt.
zobacz więcej
Blokada parkingowa Trójkąt duży - na kłódkę Blokada parkingowa Trójkąt duży - na kłódkę
Producent: SONTO
Cena:

317,71 zł

Cena netto: 258,30 zł

szt.
zobacz więcej
Blokada parkingowa Trójkąt duży - na zamek Blokada parkingowa Trójkąt duży - na zamek
Producent: SONTO
Cena:

371,96 zł

Cena netto: 302,41 zł

szt.
zobacz więcej
Blokada parkingowa X1 - na zamek Blokada parkingowa X1 - na zamek
Producent: SONTO
Cena:

406,30 zł

Cena netto: 330,33 zł

szt.
zobacz więcej

Blokady parkingowe i słupki

Zapory parkingowe bardzo ułatwiają życie kierowcom. Potrzebna jest ochrona miejsc parkingowych, gdyż wiele osób posiada samochody, a ilość miejsc do parkowania jest ograniczona. Zapora może mieć kształt słupka albo też posiadać kształt zbliżony do trójkąta lub rombu na nóżce. Niewielkich rozmiarów odbojniki pomagają dbać o stan blokady, dzięki ich zastosowaniu nie ulega ona niepotrzebnym otarciom przy składaniu. Bariery parkingowe mają pasy odblaskowe, podobnie jak pachołki drogowe. Oczywiście pasy te są w zupełnie innym kolorze. Blokady parkingowe składane nazywane są motylami, ich kształt przypomina bowiem motyla z rozłożonymi skrzydłami. Wyposażenie w takie elementy parkingu sprawia, że poszczególne jego części są pod pełną kontrolą właściwych użytkowników. Ocynk galwaniczny gwarantuje, że produkty te są świetnie odporne na czynniki pogodowe. Ich trwałość i estetyka wykonania sprawia, że cieszą się znacznym zainteresowaniem klientów.

Zapory miejsc parkingowych

Wjazd pojazdu na dane miejsce powinien mieć charakter legalny. Jeśli plac posiada wiele miejsc parkingowych, każde z nich można umiejętnie zablokować, żeby służyło wyłącznie właścicielowi, który za nie płaci. Tam gdzie wnosi się opłatę za miejsce parkingowe, parkowanie w danym miejscu uprawnia wyłącznie konkretną osobę do zajęcia tego miejsca. W naszej ofercie sklepu internetowego przestawiamy interesujące propozycje zabezpieczeń z wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nasze blokady parkingowe są łatwe w montażu i estetycznie wyglądają. Lista produktów kategorii infrastruktura drogowa i miejska jest u nas bardzo szeroka. Naszym klientom możemy zaproponować skuteczne rozwiązanie problemów a jakimi się borykają. Drogi komunikacji publicznej muszą być wspomagane montażem artykułów bezpieczeństwa ruchu drogowego. Oznakowanie ma charakter zabezpieczający.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl