SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Stopy betonowe

 

Podstawa w formie stopy betonowej

Aby móc utworzyć ogrodzenie potrzebne są akcesoria montażowe. Taką rolę pełnią m.in. stopy z betonu. Stopy stanowią fundament na którym osadzone są panele ogrodzeniowe. To podstawowe produkty w jakie należy się zaopatrzyć, jeśli słupki ogrodzenia nie będą wbijane w ziemię. Od gruntu zależny jest wybór posadowienia płotu. Gdy dysponuje się stopami podłoże nie ma znaczenia. W skład naszej oferty wchodzą stopy betonowe oraz wykonane z tworzywa sztucznego. Proces tworzenia stopy z betonu jest skomplikowany. W środku mieści się odpowiednie zbrojenie, a wymiary stopy są ściśle dopasowane do funkcji jaką ma ona pełnić. Na budowie są dźwigi, jest sporo płyt i innego materiału. Wszystko to trzeba chronić zabezpieczeniami należytej klasy. Stopa ze stalowym strzemionem, zamówiona we właściwej ilości, razem ze złączkami pozwala utworzyć z przęseł ogrodzenie o dowolnej długości. Ogrodzenie z blachy jest ciężkie, a stopy zamocowane na dole świetnie je stabilizują. Do zapewnienia jeszcze większej stabilności posadowienia konstrukcji stosuje się podpory boczne. Warto kupować u nas ogrodzenia. To artykuły polskiej produkcji.  

 

Stopa betonowa - 24 kg Stopa betonowa - 24 kg
Producent: SONTO
Cena:

30,75 zł

Cena netto: 25,00 zł

szt.
zobacz więcej
Stopa betonowa - 32 kg Stopa betonowa - 32 kg
Producent: SONTO
Cena:

30,75 zł

Cena netto: 25,00 zł

szt.
zobacz więcej
Stopa Betonowa 34 kg Stopa Betonowa 34 kg
Producent: SONTO
Cena:

30,75 zł

Cena netto: 25,00 zł

szt.
zobacz więcej

Stopy betonowe i podpory


Aby ogrodzenie ażurowe czy też ogrodzenie z blachy mogło sprawować funkcję do jakiej zostało przeznaczone, należy użyć różnych akcesoriów. Bardzo istotne są obejmy, bo dzięki nim można skonstruować płot ażurowy. Dobre ogrodzenie budowlane to solidne ogrodzenie. Znakomicie stać będzie na ziemi jeśli użyje się stopy betonowej, dla ogrodzeń pełnych dedykowane są podpory. Jeżeli zakupi się ogrodzenie ażurowe, a plac budowy będzie wymagać zasłonięcia, wcale nie trzeba zamawiać ogrodzenia z blachy trapezowej. Wystarczy dokupić plandekę. W naszej ofercie dostępne są plandeki w rozmaitych kolorach.

Palety i drobne akcesoria


Palety transportowe znacznie ułatwiają transport przęseł ogrodzeniowych. Za pomocą zakupionych u nas palet można przewozić przęsła również wózkami widłowymi. Świetna konstrukcja palet zapewnia bezpieczeństwo przy przewożeniu. Mając taką paletę łatwiej także magazynuje się panele. Przęsła stoją jedno przy drugim. Są grupowane i nie ryzykuje się, że nagle się przewrócą. Uchwyty, zawiasy, śledzie i wysięgniki to kolejne z akcesoriów z naszego asortymentu. Posiadamy też złączki, kotwy i klucze.

Ogrodzenie budowlane tymczasowe


Ogrodzenie przenośne zarówno w postaci ogrodzenia z blachy, jak i ogrodzenia ażurowego może być stosowane w bardzo różnych celach. Standardowo używa się sformułowania ogrodzenia budowlane, lecz równie dobrze można stosować je przy projektach o odmiennym charakterze, wykorzystując ich wspaniałe walory. Płot z blachy wcale nie musi być długi. Można nabyć dowolną ilość paneli, a nawet kupić tylko jedną sztukę. Ogrodzeń przenośnych można używać zgodnie z wszelkimi swoimi pomysłami.

Kółka do ogrodzeń budowlanych


Oferowane kółka do bram służą do zamiany standardowych paneli w bramy. Jeżeli potrzebne jest dodatkowe przejście bez problemu można przekształcić część płotu ażurowego w bramę. Jest to bardzo proste. Podobnie przy ogrodzeniach pełnych – przy użyciu kółek można robić bramy z blachy trapezowej. Akcesoria montażowe są niedrogie i również robione są z materiałów bardzo dobrej jakości. Drobne elementy zaprojektowane są w ten sposób, aby rozmaite czynności montażowe były jak najprostsze i by jednocześnie wszystko solidnie się trzymało.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl