SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Rękawice i Inne Akcesoria

W ramach naszej oferty dostępne są również akcesoria montażowe. Prawidłowy montaż powinien być bezpieczny, oferowane przez nas rękawice i zarękawki to najlepsza ochrona dłoni i rąk.

Akcesoria montażowe

Solidne ostrza Koncertiny
Concertinę i inne rodzaje zasieków montuje się przy użyciu rękawic ochronnych i zarękawków. Użycie tych akcesoriów jest konieczne, aby się nie pokaleczyć. Zasieki przestrzenne i płaskie mają groźne ostrza, trzeba uważać nawet przy pracach montażowych. Pokazuje to jak dobrze pełnią one swoją rolę. Nawet zetknięcie się z nimi w zupełnie inny sposób niż próba ich sforsowania może źle się skończyć, jeżeli nie zachowa się właściwej ostrożności.

Montaż zasieków
Zasieki trzeba zamocować tak, by miały należytą stabilność. Używa się do tego rękawic takich jakie stosują pracownicy ogrodów zoologicznych bądź też dwuwarstwowych rękawic ze specjalistycznych włókien. Rękawice przeznaczone do montażu zasieków są zaprojektowane pod kątem umożliwienia uniknięcia zranień, są więc niezwykle odporne mechanicznie i spełniają wymagania rygorystycznych norm. Stosuje się wysokiej jakości, odpowiednio dobrane materiały i nowoczesne podszewki. Są szyte w ten sposób, by dobrze pełniły rolę ochronną. Zgodność z rozmaitymi normami pozwala łatwo ocenić jak dobrej jakości są to produkty. Dzięki zarękawkom możliwe jest zabezpieczenie rąk na całej długości.

Akcesoria montażowe
Sprzedawane przez nas zarękawki mają nawet odporność termiczną, co dobitnie świadczy o tym jak bardzo są wytrzymałe. Dobry krój i zastosowanie specjalistycznych materiałów wpływają na doskonałą jakość naszych akcesoriów montażowych. Rękawice tego typu wykorzystują również żołnierze i branża szklarska. Są naprawdę wygodne, doskonale dopasowują się do dłoni. Rękawice do montażu mogą być krótsze lub dłuższe, są właściwie wykańczane wewnętrznie i zewnętrznie. Wszystkie te czynniki powodują, że są faktycznie funkcjonalne. Żyletkowe ostrza są w stanie znacznie poranić, więc trzeba bardzo uważać. Montaż zasieków bez ochrony rąk może skończyć się naprawdę źle, a przecież mają one być naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem. Już przy montowaniu daje się we znaki ich agresywny charakter. Drut naciągowy pozwala dobrze usytuować i przyczepić zasieki. Jest odporny na działanie niedogodności atmosferycznych. Prawidłowy montaż zasieków jest niezbędny do tego, by należycie pełniły swą funkcję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl