SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Akcesoria montażowe

Akcesoria do montażu drutu ostrzowego i zasieków

Zasieki montuje się na wysięgnikach, czy to zasieki Concertina czy też zasieki z drutu kolczastego. Do montażu zasieków Concertina koniczne są solidne rękawice, bo tylko dzięki nim ręce nie ulegną pokaleczeniu. Wysoka jakość zasieków idzie w parze z tym, że także montażyści powinni zachować ostrożność. Nawet jeśli montuje się jedną sztukę ochrona rąk jest jak najbardziej potrzebna. Elementy montażowe zamieszcza się łatwo i szybko, ale wcześniej już trzeba pomyśleć o ochronie własnych kończyn i zaopatrzyć się w jedne z rękawic jakie oferujemy. Ostre ostrza nie zrobią krzywdy, jeśli osoba dokonująca montażu zakupi produkty ochronne. Tego komfortu nie ma uciekinier. Bez względu na to czy zamieszcza się zasieki spiralne czy płaskie, czy też prosty drut ostrzowy, należy zadbać o własne bezpieczeństwo. Zarękawek dobrze osłania rękę za całej długości.

Solidne ostrza Koncertiny


Concertinę i inne rodzaje zasieków montuje się przy użyciu rękawic ochronnych i zarękawków. Użycie tych akcesoriów jest konieczne, aby się nie pokaleczyć. Zasieki przestrzenne i płaskie mają groźne ostrza, trzeba uważać nawet przy pracach montażowych. Pokazuje to jak dobrze pełnią one swoją rolę. Nawet zetknięcie się z nimi w zupełnie inny sposób niż próba ich sforsowania może źle się skończyć, jeżeli nie zachowa się właściwej ostrożności.

Montaż zasieków


Zasieki trzeba zamocować tak, by miały należytą stabilność. Używa się do tego rękawic takich jakie stosują pracownicy ogrodów zoologicznych bądź też dwuwarstwowych rękawic ze specjalistycznych włókien. Rękawice przeznaczone do montażu zasieków są zaprojektowane pod kątem umożliwienia uniknięcia zranień, są więc niezwykle odporne mechanicznie i spełniają wymagania rygorystycznych norm. Stosuje się wysokiej jakości, odpowiednio dobrane materiały i nowoczesne podszewki. Są szyte w ten sposób, by dobrze pełniły rolę ochronną. Zgodność z rozmaitymi normami pozwala łatwo ocenić jak dobrej jakości są to produkty. Dzięki zarękawkom możliwe jest zabezpieczenie rąk na całej długości.

Akcesoria montażowe


Sprzedawane przez nas zarękawki mają nawet odporność termiczną, co dobitnie świadczy o tym jak bardzo są wytrzymałe. Dobry krój i zastosowanie specjalistycznych materiałów wpływają na doskonałą jakość naszych akcesoriów montażowych. Rękawice tego typu wykorzystują również żołnierze i branża szklarska. Są naprawdę wygodne, doskonale dopasowują się do dłoni. Rękawice do montażu mogą być krótsze lub dłuższe, są właściwie wykańczane wewnętrznie i zewnętrznie. Wszystkie te czynniki powodują, że są faktycznie funkcjonalne. Żyletkowe ostrza są w stanie znacznie poranić, więc trzeba bardzo uważać. Montaż zasieków bez ochrony rąk może skończyć się naprawdę źle, a przecież mają one być naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem. Już przy montowaniu daje się we znaki ich agresywny charakter. Drut naciągowy pozwala dobrze usytuować i przyczepić zasieki. Jest odporny na działanie niedogodności atmosferycznych. Prawidłowy montaż zasieków jest niezbędny do tego, by należycie pełniły swą funkcję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl