SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania

Bariery Drogowe U11a Szczeblinkowe z Dwoma Przeciągami

Bariery u11a rurowe z dwoma przeciągami

 

Bariera chodnikowa z pionowymi szczeblinkami doskonale wzmacnia bezpieczeństwo tam gdzie odbywa się ruch pieszych, a przy tym pojazdów. Bariery drogowe szczeblinkowe zwane są inaczej balustradami u-11a. To znakomity element infrastruktury drogowej o którym zamieszczeniu może zdecydować zarządca drogi. Bariery ochronne bardzo dobrze sprawdzają się na obiektach mostowych, gdyż tam niezbędna jest ochrona w celu zabezpieczenia przed upadkiem ze znacznej wysokości. Na pewno zachodzi potrzeba ochrony pieszych, którzy poruszają się bardzo blisko jezdni albo oczekują na przyjazd tramwaju. Rurowa balustrada chodnikowa w procesie produkcji poddawana jest ocynkowi, a dopiero potem malowana na dowolny kolor. Oferujemy barierki drogowe malowane proszkowo oraz w formie ocynku ogniowego. Rurowa bariera drogowa posiadająca pole ochronne wypełnione wyłącznie pionowymi szczeblinkami różni się trochę od tej z dwoma przeciągami. Dodatkowy przeciąg zwiększa walory estetyczne bariery u-11a

 

 

 

 

 

Bariery są niezastąpione


Ruch drogowy bez zastosowania barier ulicznych stwarzałby jeszcze więcej zagrożeń. Barierki zaporowe to rzecz absolutnie konieczna przy odgradzaniu chodników, trawników, przy zapewnianiu bezpieczeństwa najmłodszym. To co jest zrozumiałe dla osób dorosłych niekoniecznie jest oczywiste dla dzieci. Maluchy wymagają nieustannego pilnowania i my - jako dorośli – jesteśmy całkowicie odpowiedzialni za ich bezpieczeństwo. Ruch drogowy, mimo przepisów i kompetencji kierowców z zakresie prowadzenia pojazdów, i tak jest pełen przykrych zdarzeń. Lecz dzięki naszej zdolności przewidywania możemy w pewnym stopniu zmniejszyć ich liczbę. Przeznaczone są do tego balustrady drogowe oferowane w rozmaitej postaci. Doskonale prezentują się bariery szczeblinkowe. Są przygotowywane jako dwa modele – z jednym lub z dwoma przeciągami.

Bezpieczeństwo ruchu drogowego


Dla bezpieczeństwa ruchu na drogach wymagane jest posiadanie odpowiednich uprawnień poświadczonych dokumentami. Na kursach prawa jazdy nie tylko wykłada się teorię, należy także uczyć się prowadzenia pojazdu, w tym wykonywania manewrów. Każda osoba zanim zostanie kierowcą przechodzi próby, weryfikowane są jej umiejętności i wiedza. Otrzymane prawo jazdy dotyczy zdolności do kierowania określonymi środkami transportu. Mimo obowiązku sprostania tym wszystkim wymaganiom i tak nie zawsze wszyscy kierowcy zachowują się tak jak trzeba i narażają przez to zarówno siebie jak i inne osoby na uleganie wypadkom. Jeśli doszłoby do utraty panowania nad kierownicą bariera drogowa uniemożliwi ruch pojazdu w niewłaściwym kierunku, dzięki czemu piesi nie odniosą obrażeń.

Bariery U11a


To bardzo estetycznie prezentujące się bariery chodnikowe, wykorzystywane do ochrony trawników i nie tylko. Bariery U11a są bardzo estetyczne dzięki regularnie rozmieszczonym szczeblinkom, a ich solidność zapewnia stal z której są zrobione. Balustrady drogowe w tej formie zamieszczane są na osiedlach i w centrach miast. Estetyka daje poczucie komfortu, więc zawsze powinniśmy się starać, by otaczająca nas przestrzeń miejska była jak najlepiej zorganizowana. Wydzielenie pasów ruchu dzięki ładnym barierom chodnikowym doskonale się do tego przyczynia. Katalog barier u nas dostępnych jest bardzo rozległy. Można wybrać barierkę o różnej długości, kształcie i różnie mocowaną do podłoża.

  

Ze względu na szybko zmieniające się w ostatnim czasie ceny stali cena produktu może ulec zmianie, podobnie jak podany na stronie koszt transportu. Prosimy o kontakt w sprawie wyceny: 501 310 260.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl