SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zsypy budowlane do gruzu

Zsyp budowlany do gruzu

 

Zsyp do gruzu to konstrukcja bardzo ułatwiająca pracę. Oferujemy wysokiej jakości produkty do przemieszczania odpadów budowlanych. Zsyp do gruzu służy do transportu gruzu. Jest wykonany z tworzywa sztucznego o dużej trwałości i do wsypywania gruzu nadaje się idealnie. Transportowanie odpadów powinno przebiegać sprawnie, a dzięki zsypowi staje się ono szybkie i wygodne. Poszczególne elementy zsypu połączone są łańcuchami. Na cały zsyp składają się pojemniki pośrednie i element podstawowy. Dostawa odpadów, tj. śmieci budowlanych może przebiegać lejem zsypowym złożonym z form polietylenowych. Budowa składająca się z wielu elementów pozwala na bezproblemowy transport i montaż przy budynkach o różnej wysokości. Element zasypowy mocuje się na samej górze za pomocą stelażu, zaczep można również przymocować na rusztowaniu. Rękaw przeciwpyłowy do akcesorium dodatkowe, hamujące rozchodzenie się pyłu przy przemieszczaniu zsypem materiałów sypkich. Kontener stawia się na samym dole i w nim zamieszcza się końcowy element zsypu budowlanego do gruzu.     

Kastra 200l Kastra 200l
Producent: SONTO
Cena:

554,73 zł

Cena netto: 451,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kastra polietylenowa 200 litrów Kastra polietylenowa 200 litrów
Producent: SONTO
Cena:

554,73 zł

Cena netto: 451,00 zł

szt.
zobacz więcej

Profesjonalny zsyp do gruzu

 

Każdy specjalista pracujący na budowie wie jak przydatne są zsypy do gruzu. Na placu budowy mieści się wszelkiego rodzaju sprzęt budowlany, lecz istotne są także elementy wyposażenia ułatwiające transport. Zsyp do gruzu to sprawdzone rozwiązanie, używane na budowach od lat. Aby wykonywać pracę dekarską czy inną, trzeba się liczyć z tym, że będą zbierać się odpady. Zsyp budowlany nie tylko pomaga w przemieszczaniu odpadów, lecz również sprzyja zachowaniu czystości. Używanie zsypu budowlanego jest bezpieczne. Tego rodzaju konstrukcja z polietylenu posiada element zasypowy oraz elementy podstawowe. Nasze produkty są objęte gwarancją i mają deklarację zgodności CE EWG. Przy pracach remontowych w budynku zalecane jest stosowanie zsypów, jeżeli będą pojawiać się odpady budowlane. Już po kształcie elementów można się domyślić jak zamontować zsyp. Przy oknie przyczepia się metalowy stelaż, a na nim montuje się wejście w postaci leju.

Kastra budowalna

Przy pracach budowlanych bardzo pomocne okazują się kastry do zapraw, w których można także przechowywać rozmaite artykuły sypkie. Materiał z jakiego jest wykonana kastra budowlana to nie jest blacha tylko polietylen. Kastra może być użyta jako wanna transportowa, można w niej też mieszać materiały budowlane. Dzięki uchwytom można podnosić ją dźwigiem. Ma szerokie zastosowanie, sprawdza się np. w rolnictwie. Jej spora odporność mechaniczna i optymalna pojemność pozwalają na wykorzystanie przy pracach ogrodowych. Ściany kastry budowlanej są odporne, a ich grubość właściwa. Od lat prowadzimy sprzedaż kastr i nasi klienci bardzo chwalą ich jakość. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl