SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Drut ostrzowy prosty i spiralny

Drut ostrzowy

 

Drut ostrzowy podobny jest do Koncertiny. To regularnie uformowane zwoje pojedyncze. Drut mimo to ma agresywny charakter i znakomicie chroni rozmaite placówki państwowe. Montaż drutu polega na zamieszczeniu na już funkcjonującym ogrodzeniu wysięgników. Zabezpieczanie obszarów wymagających szczególnej ochrony to kwestia niesłychanie istotna. Sprawcy przestępstw powinni być chociaż na jakiś czas izolowani od społeczeństwa. W obiektach więziennictwa stosuje się zasieki spiralne z drutu ostrzowego lub Concertinę. Zasieki można lekko rozciągnąć, ale nie za dużo. Ich brzytwiasty charakter znakomicie przydaje się w przypadku wymagających szczególnej ochrony i dozoru placówek państwowych. Zapewniamy także drut ostrzowy w formie prostej. On również jest ostry. To drut kolczasty, więc trzeba ostrożnie go montować.

Drut ostrzowy spiralny Ø 450 Drut ostrzowy spiralny Ø 450
Producent: SONTO
Cena:

153,48 zł

Cena netto: 124,78 zł

szt.
zobacz więcej
Drut ostrzowy spiralny Ø  300 Drut ostrzowy spiralny Ø 300
Producent: SONTO
Cena:

108,22 zł

Cena netto: 87,98 zł

szt.
zobacz więcej
Drut ostrzowy prosty 200 mb Drut ostrzowy prosty 200 mb
Producent: SONTO
Cena:

323,63 zł

Cena netto: 263,11 zł

szt.
zobacz więcej

 

Drut ostrzowy, a Concertina


Za bardzo dobre ogrodzenia uważane są te, które mają umiejscowiony na górze drut ostrzowy. Drut ten różni się od Koncertiny, nie są to zasieki z podwójnej spirali tylko z pojedynczej. Drut ostrzowy doskonale zabezpiecza obszary przemysłowe, więzienne i policyjne. Składa się z drutu nośnego na który jest nałożona taśma stalowa. Zwoje drutu ostrzowego stanowią bardzo dobre uzupełnienie tradycyjnego ogrodzenia. Gdy je zamontujemy zmieni ono całkowicie dotychczasowy charakter.

Zastosowanie drutu ostrzowego


Drut ostrzowy prosty jest wytrzymały na rozciąganie, w sprzedaży są zwoje o dwóch typach średnicy. Sprawdza się tam, gdzie potrzebna jest szczególna ochrona. Jest szeroko stosowany po podwyższania zabezpieczeń terenów przemysłowych. Dobre ogrodzenie staje się jeszcze lepsze, gdy na górze zostanie zamocowany drut ostrzowy. Takie ogrodzenie zyskuje podwójną moc. Jego atutem jest cena, zasieki Concertina są droższe.

Zasieki z drutu ostrzowego


Zwoje drutu ostrzowego rozpostarte na górze płotu zwiększają wielokrotnie moc zabezpieczającą ogrodzenia. Drut ostrzowy za sprawą taśmy z ostrzami potrafi prawdziwie odstraszać. Waga takich zasieków wcale nie jest duża, a zwojów jest naprawdę sporo. Średnica drutu jest niewielka, lecz zamocowane na nim ostrza zupełnie zmieniają stan rzeczy. To właśnie one są w stanie bardzo poranić i skutecznie zniechęcają intruzów do realizacji własnych pomysłów. Ogrodzenie pełni istotną funkcję, w niektórych miejscach zupełnie nie liczy się jego wygląd tylko to czy da się je pokonać czy nie.

Drut ostrzowy w różnych miejscach


Poligony i lotniska muszą być dobrze ogrodzone, bo to nie są miejsca gdzie mogą przebywać wszyscy. Tereny wojskowe są pilnie strzeżone, a ruch na lotniskach podlega znacznej kontroli. Wojsko ma swoje tajemnice, szeregowi żołnierze są nadzorowani przez osoby wyższe rangą. Niemożliwa byłaby realizacja zadań wojskowych, gdyby na obszary wojskowe można było wchodzić bez pozwolenia. Spawy wojskowe to kwestie wagi państwowej i musi być tutaj zachowany porządek. Żołnierze wykonują rozkazy, na poligonach odbywają ćwiczenia według wytycznych. Każdy poligon musi być odpowiednio zabezpieczony również z uwagi na bezpieczeństwo osób trzecich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl