SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Płyty drogowe betonowe

 

Płyty drogowe betonowe

Płyta drogowa MON służy do przygotowywania nawierzchni drogowych utwardzonych. Drogi dojazdowe i parkingi pod maszyny budowlane muszą być odpowiednio twarde, podobnie jak teren zaplecza budowy. Zbrojone wewnętrznie konstrukcje budowlane świetnie nadają się do utwardzania podłoża - czy to w formie parkingu czy też podjazdu. Podwójnie zbrojona płyta drogowa jest w stanie wytrzymać bardzo duże obciążenie i jest mrozoodporna. Odporność na trudne warunki atmosferyczne to istotna zaleta, bo przecież drogi, parkingi, podjazdy i skarpy cały czas poddawane są działaniu czynników atmosferycznych. Fazowane kanty płyt monowskich z dodanymi uchwytami zapewniają łatwe ich przenoszenie podczas transportu czy też podczas układania w miejscu tworzenia nowej nawierzchni. Ruch ciężkich pojazdów może odbywać się tam, gdzie jest przygotowane właściwe podłoże. Oferowane przez nas wysokiej jakości płyty drogowe to doskonały materiał utwardzający, świetnie nadający się do zastosowania w budowie tymczasowych dróg i nie tylko.

Płyta drogowa betonowa 300x150x15 Płyta drogowa betonowa 300x150x15
Producent: SONTO
Cena:

713,40 zł

Cena netto: 580,00 zł

szt.
zobacz więcej
Płyta drogowa betonowa 300x150x15 Hurt Płyta drogowa betonowa 300x150x15 Hurt
Producent: SONTO
Cena:

688,80 zł

Cena netto: 560,00 zł

szt.
zobacz więcej

 

Betonowe płyty MON

Płyty monowskie zapewniane przez naszą firmę znajdują zastosowanie w budowie tymczasowych dróg, utwardzaniu składowisk, umacnianiu skarp. Mają ogromną wytrzymałość, są wyjątkowe dobrze zaprojektowane względem ich przeznaczenia. Zbiorniki gazowe muszą być tak usytuowane, by nie groziły im uszkodzenia. Nasze płyty drogowe można wykorzystać do tworzenia podłoża, na którym będą się one znajdować. Silna konstrukcja płyt drogowych znakomicie znosi nie tylko ruch samochodów osobowych, lecz także ciężarowych. Nowoczesna technologia zastosowana przy ich produkcji sprawia, że dobrze znoszą nacisk nawet tam gdzie panuje natężony ruch. Jeżeli planowane jest utworzenie drogi dojazdowej do posesji, znakomicie sprawdzą się także i w tym przypadku. Drogi powinny wytrzymywać intensywny przejazd pojazdów, deszcz i mróz. Zainteresowani z powodzeniem mogą korzystać z naszych płyt MON, w celu umacniania miejsc narażonych na erozję. Mają prawidłową grubość, budowę i inne cechy sprawiające, że bardzo dobrze nadają się do użytkowania w tego rodzaju sytuacjach.

Płyta drogowa MON

Sprawdź naszą ofertę, jeżeli potrzebujesz płyt chodnikowych, bowiem z płyt MON można również uformować podłoże chodnika. Wszelkiego rodzaju infrastruktura drogowa musi mieć odpowiednio zrobioną powierzchnię. Pręty żebrowane wykorzystywane do tworzenia naszych płyt drogowych są należycie osadzone wewnątrz, a użyty do ich produkcji beton podlega stałej laboratoryjnej kontroli. Dzięki stosowaniu wzmocnionego betonu funkcjonalność płyt jest naprawdę doskonała. Skuteczność nie musi wcale być kosztowna. Nasze płyty monowskie nadają się do tworzenia nawierzchni pod hale namiotowe. Zapewniają skuteczne utwardzanie podłoża, które konieczne jest przy wielu budowach. Płyty drogowe są jednym z najbardziej popularnych produktów naszego sklepu. Nie sprzedajemy płyt drogowych używanych. Dostarczamy włącznie nowe płyty betonowe w ilości hurtowej lub detalicznej. Ich trwałość i dobre wymiary przyczyniają się do szerokiego ich wykorzystania. Rozmiar płyty drogowej to 300x150x15 cm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl