SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Tablice kierunkowe/Strzały świetlne

 

Strzała świetlna na tablicy

Solarki i piaskarki przemieszczają się bardzo wolno, dlatego warto zamieszczać na nich strzały świetlne. Emitowane w celach ostrzegawczych światło to doskonałe rozwiązanie dla uzyskania poprawy bezpieczeństwa na drogach. Strzałę świetlną można umieścić na tablicy zamykającej, barierze drogowej lub pojeździe serwisowym, co świetnie wyróżni je na drodze. Łatwy montaż to kolejna zaleta strzał świetlnych. Zależnie od tego jakie problemy pojawią się na drodze, trzeba szybko reagować. Strzały świetlne w dużym stopniu wspomagają bezpieczeństwo, gdy prowadzone są roboty drogowe, gdy ma miejsce poprawianie jakości przejazdu poprzez wysypywanie piasku albo soli. Wytwarzane przez strzały świetlne światło ma odpowiednią klasę jasności. 

Tablica kierunkowa 105x105 Tablica kierunkowa 105x105
Producent: SONTO
Cena:

6 076,20 zł

Cena netto: 4 940,00 zł

szt.
zobacz więcej
Tablica kierunkowa 60x60 Tablica kierunkowa 60x60
Producent: SONTO
Cena:

2 377,71 zł

Cena netto: 1 933,10 zł

szt.
zobacz więcej
Tablica kierunkowa 70x70 Tablica kierunkowa 70x70
Producent: SONTO
Cena:

3 447,44 zł

Cena netto: 2 802,80 zł

szt.
zobacz więcej
Tablica kierunkowa 90x90 Tablica kierunkowa 90x90
Producent: SONTO
Cena:

3 773,64 zł

Cena netto: 3 068,00 zł

szt.
zobacz więcej

 

Strzała świetlna LED

Do produktów wspomagających bezpieczeństwo ruchu drogowego zaliczamy oznakowanie w postaci strzał świetlnych z systemem LED, lampy na zapory, separatory drogowe oraz parkingowe i wiele innych artykułów. Jest to bardzo duża grupa, my oferujemy wyłącznie dobrze widoczne zabezpieczenia najlepszej jakości. Trzeba zabezpieczać pracujących na drogach, trzeba zabezpieczać również kierowców. Do naszego sklepu zapraszamy osoby zainteresowane dużą ilością egzemplarzy, a także te których interesują pojedyncze sztuki. Oświetlenie używane na drogach to jedno z najbardziej skutecznych rozwiązań, gdyż sprawdza się nawet nocą. Strzały świetlne często widywane są na pojazdach służb drogowych lub jako umieszczone na tablicach drogowych. Wysokiej jakości strzała świetlna może pracować w szerokim zakresie temperatur, w tym również w temperaturach mocno ujemnych.

 

Pojazdy ze strzałami LED

Strzały świetlne można zamieszczać w miejscach prowadzenia prac, bo wtedy bardzo dobrze widoczne jest dane miejsce. Ostrzeganie halogenowe to nowoczesny sposób na poprawę bezpieczeństwa. Nasza oferta zawiera tablice kierunkowe o różnej wielkości, na nich mieści się oświetlenie. Przy wykorzystywaniu strzał świetlnych możliwa jest redukcja mocy, a wydajna bateria pozwala na wszelką swobodę użytkowania takich produktów. Kierowcy już z dużej odległości widzą panel ze światłami. To umożliwia im zachowanie należytej ostrożności. Stosowane są tablice z rozmaitym układem świateł. Nasze tablice kierunkowe spełniają wymagania normy PN- EN12352:2010 jaka została ustanowiona dla świetlnych urządzeń ostrzegawczych. Strzała świetlna z systemem LED nie tylko świeci ale też pokazuje konkretny kierunek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl