SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do

Inne

 

Osłona drzewa

Nasza osłona drzewa to rodzaj estetycznej kraty ochronnej. Osłona drzew nadaje się do osłaniania młodych drzew, jak i tych wieloletnich. Dzięki niej nie mają bezpośredniego dostępu do drzewa zwierzęta ani pojazdy, więc jest ono skutecznie chronione pod kątem mechanicznym. Osłona na drzewo znakomicie stabilizuje młode drzewa i można stosować ją łącznie z kratą żeliwną. Oba produkty należą do elementów małej architektury miejskiej i świetnie się komponują. Przed uszkodzeniami mechanicznymi i aktami wandalizmu trzeba skutecznie chronić szczególnie młode drzewa, bo bez ochrony mogą nawet złamaniu. Nasza funkcjonalna osłona pnia nie odcina dostępu do wody i wyróżnia ją szczególna estetyka wykonania. Aby drzewa mogły rozwijać się swobodnie i zdrowo nie wystarczy samo ich odżywianie za pomocą słońca oraz wody. Muszą mieć zapewnione bezpieczeństwo i właściwą ilość miejsca do rozrastania się. Drzewa w przestrzeni miejskiej nie tylko dostarczają tlenu, lecz także czynią miasta znacznie ładniejszymi.

Krata kwadratowa (1/4 kraty Segment narożny) Krata kwadratowa (1/4 kraty Segment narożny)
Producent: SONTO
Cena:

645,40 zł

Cena netto: 524,72 zł

szt.
zobacz więcej
Osłona drzewa 150 cm Osłona drzewa 150 cm
Producent: SONTO
Cena:

994,00 zł

Cena netto: 808,13 zł

szt.
zobacz więcej
Popielnica stojąca Popielnica stojąca
Producent: SONTO
Cena:

1 439,10 zł

Cena netto: 1 170,00 zł

szt.
zobacz więcej
Przęsło gotyckie z słupkami ogrodzeniowymi Przęsło gotyckie z słupkami ogrodzeniowymi
Producent: SONTO
Cena:

3 896,20 zł

Cena netto: 3 167,64 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak na rowery  Cross Save 20 Stojak na rowery Cross Save 20
Producent: SONTO
Cena:

1 915,11 zł

Cena netto: 1 557,00 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak na rowery Rad 1 Stojak na rowery Rad 1
Producent: SONTO
Cena:

120,66 zł

Cena netto: 98,10 zł

szt.
zobacz więcej

 

Solidna osłona pnia drzewa

Pionowa konstrukcja ochronna na drzewa nie ma wpływu na system korzeniowy i w żaden sposób nie ogranicza dopływu wody. Można wpasować ją w kratę albo też zakupić bez elementów uzupełniających. Osłony pionowe mogą być uzupełniane kratami pod drzewa ale nie muszą. Wykonane z żeliwa piękne kraty zdobiące stanowią elementy do montażu poziomego. Każda osłona drzewa wykonana jest z solidnego, odpornego na wgniecenia materiału i na jej stabilność nie ma wpływu żadna siła podmuchów wiatru. To idealne zabezpieczenie drzewa wykorzystywane na skwerach, deptakach i nie tylko. Życie mieszkańców byłoby o wiele mniej komfortowe, gdyby nie drzewa w centrach miast. Metalowa osłona drzewa zapewnia młodemu drzewu stabilność, a jej ciemny kolor dobrze wygląda na tle pnia. Składa się z dwóch części, które łączy się przy użyciu śrub. Polskie produkty cieszą się coraz większym uznaniem w Europie i na świecie.

 

 

Stojak na rower

Zewnętrzne stojaki rowerowe stanowią niezwykle przydatne konstrukcje. Stojak do roweru może mieć rozmaitą ilość stanowisk, więc zależnie od potrzeb można nabywać stojaki z dobrze dopasowaną ilością miejsc. Dzięki takim konstrukcjom można bezpiecznie przechowywać rowery. Stojaki na hulajnogi trochę różnią się budową od tych rowerowych. Stalowe stojaki są stabilne i łatwo się je mocuje. Aby wybrać stojak dla klientów własnego sklepu trzeba dokładnie zmierzyć jaką ilością miejsca dysponujemy. Produkty małej architektury miejskiej zwiększają komfort mieszkańców i są odpowiedzią na różne ich potrzeby. W naszych stojakach rowerowych miejsca są optymalnie rozstawione, a same stojaki ładnie się prezentują.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl