SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Barierki Zaporowe

Barierki typu zaporowego dostępne są w czarnym i w żółtym kolorze. Bardzo dobrze służą do wydzielania miejsc robót drogowych i nie tylko. To zapora, która znacznie zwiększa bezpieczeństwo.

Barierki z PCV

Barierka Gate Barierka Gate
Producent: SONTO
Cena:

287,00 zł

Cena netto: 233,33 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka Eurovision Barierka Eurovision
Producent: SONTO
Cena:

323,00 zł

Cena netto: 262,60 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka PCV BOSS Barierka PCV BOSS
Producent: SONTO
Cena:

252,15 zł

Cena netto: 205,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bariera studzienkowa 750 Bariera studzienkowa 750
Producent: SONTO
Cena:

521,00 zł

Cena netto: 423,58 zł

szt.
zobacz więcej
Bariera studzienkowa 1000 Bariera studzienkowa 1000
Producent: SONTO
Cena:

563,00 zł

Cena netto: 457,72 zł

szt.
zobacz więcej
Stopa do barierki PCV Stopa do barierki PCV
Producent: SONTO
Cena:

49,50 zł

Cena netto: 40,24 zł

szt.
zobacz więcej

Znakomita widoczność
Kolorystyka barierek z tworzyw sztucznych sprawia, że są bardzo dobrze widoczne. Dzięki temu barierki ochronne bhp stanowią rzucające się w oczy zapory i doskonale spełniają funkcje do jakich są przeznaczane. Poza tym z uwagi na użyte materiały nie dotyczy ich zupełnie proces korozji, a ich waga jest nieznaczna. Tam gdzie mają miejsce roboty drogowe konieczne jest użycie zapory. Zapora musi być postawiona także tam gdzie przemieszcza się bardzo dużo osób i trzeba im ten ruch ułatwić. Tak więc plastikowe barierki zaporowe mogą być wykorzystywane jako zapory drogowe przy pracach na drogach oraz jako sprzęt przy obsłudze imprez plenerowych.

Szerokie zastosowanie
Plastikowa barierka typu Boss idealnie sprawdza się w ruchliwych miejscach publicznych, a barierka PCV Eurovision zamawiana jest, by lepiej obsługiwać maratony i wspomagać zarządzanie ruchem drogowym. Bezpieczeństwo to ewidentny priorytet w ruchu na drogach. Niektóre miejsca koniecznie muszą być odgrodzone. Dla celów poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego ustalono współczynnik odbicia i barierka Eurovision spełnia wymagania tej normy. Bariery takie łączyć można za pomocą wsporników. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu można je również łączyć z barierkami plastikowymi typu Gate.

Kolejna zaleta – mobilność
Dzięki niewielkiemu ciężarowi plastikowe barierki zaporowe zyskują znaczną mobilność. Bardzo łatwo się transportuje ogrodzenie z PCV, a przecież przy robotach na drogach to rzecz niezwykle ważna. Gdyby były ciężkie do ich załadunku trzeba by silniejszych osób. Fachowcy z ekip remontowych ciężko pracują i nie należy ich obciążać dodatkowymi utrudnieniami. Podobnie przy organizacji imprez. Im lżejszy jest sprzęt, tym mniej osób trzeba zatrudniać do jego przenoszenia.

Oszczędność, czyli recykling
Barierki zaporowe robione są z PCV lub z HDPE. PCV to polichlorek winylu, należy do grupy polimerów winylowych. HDPE oznacza polietylen o wysokiej gęstości, otrzymywany przez polimeryzację niskociśnieniową. HDPE wyróżnia się sporą wytrzymałością mechaniczną i wysoką temperaturą topienia. Zastosowanie do produkcji barierek ochronnych takich właśnie materiałów umożliwia łatwe poddawanie ich późniejszemu procesowi recyklingu, gdy już przestaną być używane. Kraje wysokorozwinięte starają się do minimum redukować zużycie surowców i emisję szkodliwych gazów. Recykling to odpowiedzialna forma zarządzania materiałami, które nie będą już użytkowane. Korzystanie z nowoczesnych metod recyklingu znacznie wspomaga ochronę środowiska naturalnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl