SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wysięgniki (odkosy) do zasieków

Wysięgnik na drut kolczasty

 

Wysięgniki do ogrodzeń stają się niezbędne, jeśli zamierza się ulokować na górze drut Concertina. Na ramionach drutu osadza się zwoje Koncertiny. Wysięgnik dwuramienny ma postać Y i jest to produkt z wypustami do zahaczenia drutu ostrzowego. Odkos tego typu to niezbędny element każdego ogrodzenia wykorzystującego drut przestrzenny w postaci spirali lokowanych w górnej jego partii. Istnieje możliwość podnoszenia walorów zabezpieczających ogrodzeń. To właśnie zamieszczanie zasieków o charakterze agresywnym sprawia, że osoby o niecnych zamiarach rezygnują z ich realizacji. Wysięgnik dwuramienny typu Y został przygotowany specjalnie do zasieków Concertina i jest kątownikiem wykonanym ze stali ocynkowanej ogniowo, spełniającym wymogi normy dotyczącej obróbki wstępnej i kąpieli cynkowej stalowych elementów konstrukcyjnych. Do każdego ogrodzenia wykorzystującego drut ostrzowy trzeba zakupić odkosy na których się go stabilnie osadzi.  

 

Wysięgnik zielony Wysięgnik zielony
Producent: SONTO
Cena:

17,00 zł

Cena netto: 13,82 zł

szt.
zobacz więcej
Wysięgnik prosty Wysięgnik prosty
Producent: SONTO
Cena:

42,00 zł

Cena netto: 34,15 zł

szt.
zobacz więcej
Wysięgnik z uchwytem dwustronnym Wysięgnik z uchwytem dwustronnym
Producent: SONTO
Cena:

59,50 zł

Cena netto: 48,37 zł

szt.
zobacz więcej

Wysięgnik dwuramienny typu Y

 

Ogrodzenie to nie tylko mur czy siatka. Na samej górze mogą być dodane elementy ogrodzeniowe, które uczynią już istniejące ogrodzenie doskonalszym. Montaż zasieków na górze płotu jest raczej prosta, ale należy być zaopatrzonym we wszelkie akcesoria. Montaż drutu kolczastego musi bazować na wysięgnikach, bo spiralę drutu rozpościera się między nimi. Concertina to znakomite zwieńczenie murów itp ogrodzeń terenów pod szczególnym nadzorem. Zasieki zahacza się na ramionach odkosów. Uchwyty z dwoma ramionami stanowią dla zasieków elementy na których się je zaczepia. Jest to możliwe dzięki odpowiednim wgłębieniom jakie są w nim uformowane. Na wysięgnikach dwuramiennych możliwe jest poprowadzenie aż sześciu rzędów drutu żyletkowego.

 

Uchwyt dwustronny na drut kolczasty

Prosimy o kontakt, jeżeli planują Państwo samodzielny montaż zasieków Concertina lub drutu kolczastego. Do każdego ogrodzenia wykorzystującego drut kolczasty potrzebne są elementy, na których będzie go można zaczepić. Zasieki Concertina i zasieki spiralne pojedyncze są dość podobne i pełnią ta samą funkcję. Koncertina jednak posiada większe zagęszczenie drutu ostrzowego. Skoncentrowany drut wymaga miejsca zaczepienia, aby nie mógł zostać przesunięty. Wycena zamówień ustalana jest indywidualnie. Towary w sklepie mają wartość jedynie orientacyjną. Kontakt telefoniczny z nami jest waży również, by ustalić szczegóły transportu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl