SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Odbojnice regałowe

Odboje regałowe

Nowoczesne osłony regałów

Zadaniem odbojnic przemysłowych jest chronić urządzenia produkcyjne, ściany, narożniki, a także regały magazynowe. Do osłaniania regałów można użyć zarówno odbojów płaskich jak i tych zrobionych z rur. Spory wybór zabezpieczeń mechanicznych jaki oferujemy pozwala wydajnie chronić maszyny i wygradzać ciągi dla przemieszczających się osób. Własny magazyn dobrze jest wyposażyć w metalowe zabezpieczenia o różnej wysokości. Ochrona jaką zapewnia metal jest naprawdę porządna. Niektóre elementy infrastruktury są delikatne i najlepiej z góry zabezpieczyć je przed możliwością uderzeń.

Odbojnica regałowa Odbojnica regałowa
Producent: SONTO
Cena:

312,50 zł

Cena netto: 254,07 zł

szt.
zobacz więcej

Odbojnice i osłony

Odbojnice magazynowe to pula zawierająca wiele typów. Wśród nich znajdują się osłony regałów, które montuje się na posadzce tuż przy regałach, by nie dopuścić do jakichkolwiek wstrząsów. Dostępne u nas stalowe odboje z pasami są robione na potrzeby hal i cechuje je spora wytrzymałość. Odbojnice regałowe są energochłonne, tak samo jak odbojniki z rur. Wózki widłowe nie są w stanie dojechać za blisko regału, więc nie nie ma jak dojść do uszkodzeń. Żółto-czarne osłony płaskie najczęściej stosuje się przy regałach, lecz nadają się nie tylko do ochrony regałów. Model płaski może zabezpieczać różne rzeczy, ma uniwersalne zastosowanie. Energia wstrząsu nie zostanie przekazana dalej, lecz dzięki niemu zatrzyma się w miejscu usytuowania blokady.

Odbój płaski

Wymiary naszych produktów podajemy w sklepie w mm. Oferowane przez nas odboje to niezastąpiona pomoc w miejscach gdzie odbywa się produkcja i składowanie. Wysokiej wytrzymałości stal jest bardzo solidna, jest w stanie znieść silniejsze uderzenia niż bariery elastyczne. Barierki techniczne można przeznaczyć do ogrodzenia miejsc gdzie przechodzą pracownicy i goście. Dają one całkowitą ochronę przed upadkiem z drogi usytuowanej na wyższym poziomie. Ochrona mienia przed uszkodzeniami mechanicznymi jest potrzebna tam gdzie panuje ciągły ruch. System osłon przykręcanych za pomocą kotew bardzo często wybierany jest przez nabywców. Natomiast gdy podłoże na to pozwala niektórzy wykorzystują różne modele odbojów przeznaczone do wbetonowania. Wózki paletowe to popularne rozwiązanie transportowe. Na jednym wózku zmieści się więcej niż za jednym razem mogłaby przenieść jedna osoba. Ważne tylko, by nie zderzały się z obiektami i nie narażały innych ludzi. Mimo że do obsługi wózka widłowego potrzebne jest zdobycie uprawnień i tak warto dbać o zabezpieczenia przeciwwypadkowe.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl