SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Zasieki i drut ostrzowy

 

Zasieki Concertina i drut ostrzowy

Drut ostrzowy Concertina to rodzaj zasieków spiralnych, prawie zawsze zamieszczanych przy rozmaitych jednostkach penitencjarnych. Oferujemy Concertinę dla wojska i więzień oraz wysięgniki do jej montażu i akcesoria w postaci rękawic antyprzecięciowych. Zasieki spiralne z drutu ostrzowego to najbardziej agresywne rozwiązanie z drutu. Służy do zabezpieczania obszarów wymagających szczególnej ochrony. Obiekty wojskowe mają specyficzny charakter. Wszystko co dzieje się w wojsku objęte jest tajemnicą państwową, bo dotyczy obronności państwa. Średnica zwojów może być różna. Zapewniamy Concertinę Ø 450 oraz zwoje o większej średnicy. Ogrodzenie z zasiekami w górnej części jest zdecydowanie lepszym ogrodzeniem - takim, które jest w stanie uniemożliwić ucieczkę. Zasieki z ostrego drutu znacznie podnoszą wartość zaporową ogrodzenia, więc stosowane są także na terenach przemysłowych. Właścicielom firm zależy na ochronie majątku, więc dbają o jego należyte zabezpieczenie.

Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 980 mm Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 980 mm
Producent: SONTO
Cena:

332,10 zł

Cena netto: 270,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 730 mm Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 730 mm
Producent: SONTO
Cena:

258,30 zł

Cena netto: 210,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 450 mm Zasieki z drutu ostrzowego - CONCERTINA Ø 450 mm
Producent: SONTO
Cena:

143,91 zł

Cena netto: 117,00 zł

szt.
zobacz więcej
Drut ostrzowy spiralny Ø 450 Drut ostrzowy spiralny Ø 450
Producent: SONTO
Cena:

153,48 zł

Cena netto: 124,78 zł

szt.
zobacz więcej
Drut ostrzowy spiralny Ø  300 Drut ostrzowy spiralny Ø 300
Producent: SONTO
Cena:

108,22 zł

Cena netto: 87,98 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki płaskie - Ø 900 mm Zasieki płaskie - Ø 900 mm
Producent: SONTO
Cena:

385,87 zł

Cena netto: 313,72 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki płaskie - Ø 700 mm Zasieki płaskie - Ø 700 mm
Producent: SONTO
Cena:

347,97 zł

Cena netto: 282,90 zł

szt.
zobacz więcej
Zasieki płaskie - Ø 500 mm Zasieki płaskie - Ø 500 mm
Producent: SONTO
Cena:

282,61 zł

Cena netto: 229,76 zł

szt.
zobacz więcej
Drut ostrzowy prosty 200 mb Drut ostrzowy prosty 200 mb
Producent: SONTO
Cena:

323,63 zł

Cena netto: 263,11 zł

szt.
zobacz więcej
Siatka Ostrzowa Siatka Ostrzowa
Producent: SONTO
Cena:

690,28 zł

Cena netto: 561,20 zł

szt.
zobacz więcej
Wysięgnik prosty Wysięgnik prosty
Producent: SONTO
Cena:

42,00 zł

Cena netto: 34,15 zł

szt.
zobacz więcej
Wysięgnik z uchwytem dwustronnym Wysięgnik z uchwytem dwustronnym
Producent: SONTO
Cena:

59,50 zł

Cena netto: 48,37 zł

szt.
zobacz więcej

 

Skuteczne zasieki Concertina


Zasieki Concertina to zabezpieczenie ze stali typu agresywnego. Wykorzystuje się je na dużą skalę w wojskowości i w więziennictwie. Ich zadaniem jest całkowite uniemożliwienie przedostania się na dany teren lub ucieczki z konkretnego miejsca. To typ zapory wyjątkowo trudnej do pokonania, a sam już jej wygląd działa bardzo odstraszająco. Nikt nie lubi narażać się na cierpienie czy na utratę zdrowia, a zasieki Concertina poprzez silne działanie na wyobraźnię ostrzegają, że nie warto podejmować próby przedostania się poza sztywną granicę jaką wytyczają. Zdarza się, że zwykłe komunikaty nie wystarczą, by powstrzymać ludzi przed jakimś działaniem. Wtedy należy użyć komunikatu o większej sile perswazji. Koncertina sygnalizuje niebezpieczeństwo. Zbyt niebezpieczna byłaby próba jej pokonania i widać to już od razu.

Budowa Koncertiny


Zasieki Koncertina są uformowane w podwójną spiralę. Tworzy ją drut ostrzowy pospinany w odpowiednich miejscach przy pomocy metalowych złączek. Powstała przestrzenna struktura może mieć różną średnicę. Produkowana jest Concertina o średnicy zwojów 450 mm, 730 mm i 980 mm. Na samym drucie umiejscowiona jest stalowa taśma posiadająca sterczące ostrza, które nadają całości bardzo agresywny charakter. Zasieki Concertina rozciągają się i gdy wykona się tą czynność ich średnica nieco ulega zmniejszeniu. Ze zwojów Koncertiny można uformować płot. Wtedy należy umieszczać rozciągnięte spirale drutu jedne nad drugimi, a poszczególne partie zasiek mocować na słupach. Można również przytwierdzać spiralną strukturę na gotowym już ogrodzeniu i wtedy lepiej będzie spełniać ono swoją funkcję.

Drut ostrzowy


Przygotowując ogrodzenie na obszarach o ograniczonej dostępności można montować także drut ostrzowy (razor wire). Zasieki w tej postaci dostępne są w dwóch typach. Mogą posiadać większą ilość zwojów niż zasieki Concertina i również prezentować przestrzenny, agresywny styl. Kolejny zaś typ ogrodzenia z drutu ostrzowego to drut ostrzowy tworzący zasieki płaskie. W tym wypadku także użyty jest drut ostrzowy, ale uformowany jest on całkiem inaczej. Spięte pętle razor wire znakomicie są w stanie podwyższyć już istniejący system zabezpieczenia i tym samym uniemożliwić przedostanie się na drugą stronę.

Siatka ostrzowa


Siatka ostrzowa oferowana jest w sześciometrowej długości. Jej oczka mają formę diagonalną przez co świetnie się ona prezentuje. Przy projektowaniu zostały wzięte pod uwagę potrzeby różnych klientów. Siatka ostrzowa bardzo często stosowana jest w zakładach penitencjarnych. To znakomita struktura zaporowa. Robiona jest z ocynkowanego drutu ostrzowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl