Wyszukiwarka
Zaloguj się
Słupek Drogowy Profilowy Żółto-Czarny 60x40 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Słupek parkingowy / chodnikowy blokujący – żółto-czarny (150 / 110 cm, profil 60×40 mm)
Słupek parkingowy / chodnikowy to wytrzymały element zabezpieczający, przeznaczony do trwałego oddzielania stref ruchu pieszych od przestrzeni przeznaczonych dla pojazdów. Dzięki zastosowaniu kontrastowej kolorystyki żółto-czarnej, model ten doskonale poprawia widoczność i zwiększa bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej oraz przemysłowej.
Charakterystyka i zastosowanie
Słupek wykonano z profila stalowego 60×40 mm, co gwarantuje jego stabilność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia została zabezpieczona poprzez ocynkowanie i malowanie proszkowe, co chroni przed korozją i wpływem czynników atmosferycznych.
Na słupku umieszczono czarne pasy odblaskowe z folii I generacji, które znacząco zwiększają jego widoczność po zmroku.
Model przeznaczony jest do betonowania w gruncie, co zapewnia solidne i trwałe osadzenie.
Zalety słupka blokującego
✅ Maksymalna trwałość – stalowa konstrukcja odporna na uszkodzenia i warunki atmosferyczne,
✅ Widoczna kolorystyka żółto-czarna – doskonała widoczność w dzień i w nocy,
✅ Odblaskowe pasy z folii I generacji – poprawiają bezpieczeństwo po zmroku,
✅ Zabezpieczenie antykorozyjne – ocynk + malowanie proszkowe,
✅ Trwały montaż – poprzez betonowanie w gruncie,
✅ Estetyczne wykończenie – możliwość wyboru koloru z palety RAL.
Specyfikacja techniczna – słupek parkingowy / chodnikowy
Wysokość całkowita 1500 mm
Wysokość nad gruntem 1100 mm
Głębokość osadzenia w gruncie 400 mm
Profil stalowy 60×40 mm
Wykończenie ocynk + malowanie proszkowe
Kolor żółty (wg palety RAL lub inny wybrany)
Pasy odblaskowe czarne, folia odblaskowa I generacji
Zakończenie kapsel PCV (opcjonalnie metalowy)
Sposób montażu betonowanie w gruncie
Dlaczego warto wybrać ten model?
Model żółto-czarny 150 / 110 cm to uniwersalne i trwałe rozwiązanie, które skutecznie zabezpiecza wjazdy i strefy ruchu. Doskonale sprawdza się przy parkingach, magazynach, zakładach przemysłowych oraz na terenach prywatnych, gwarantując trwałość, bezpieczeństwo i wysoką widoczność w każdych warunkach.