SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Separatory drogowe

Separatory ruchu drogowego · Separator ruchu drogowego

 

 

Separator drogowy to bariera w formie odpowiednio ukształtowanego pojemnika, który wypełnia się wodą albo piaskiem. Gdy robi się przebudowę poszczególnych pasów ruchu trzeba przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo pracujących w takim miejscu robotników. Separator to rodzaj oznakowania, ma służyć jako blokada. Tego rodzaju produkty nie wymagają montażu, rozstawia się je tymczasowo, podobnie jak pachołki. Żeby wygrodzić dany obszar na drodze niekonieczne są wysokie bariery. Można to bardzo szybko wykonać używając separatorów ruchu. Odcinek wyłączony z ruchu powinien rzucać się w oczy, więc takie blokady robi się w kolorze białym i czerwonym. To typowa kolorystyka używana przy projektowaniu artykułów bezpieczeństwa drogowego. Wyznaczanie pasów ruchu musi być czytelne i takie jest dzięki separatorom drogowym. Uczestnikom ruchu trzeba pomagać, im lepiej orientują się na drodze, tym rzadziej dochodzi do kolizji i sytuacji niebezpiecznych.    

Separator drogowy U14e (biały)  6 kg Separator drogowy U14e (biały) 6 kg
Producent: SONTO
Cena:

215,25 zł

Cena netto: 175,00 zł

szt.
zobacz więcej
Separator drogowy U14e (czerwony)  6 kg  Separator drogowy U14e (czerwony) 6 kg
Producent: SONTO
Cena:

215,25 zł

Cena netto: 175,00 zł

szt.
zobacz więcej
Separator drogowy U25c (biały) 10,6 kg Separator drogowy U25c (biały) 10,6 kg
Producent: SONTO
Cena:

207,87 zł

Cena netto: 169,00 zł

szt.
zobacz więcej
Separator drogowy U25c (biały) 9 kg Separator drogowy U25c (biały) 9 kg
Producent: SONTO
Cena:

222,63 zł

Cena netto: 181,00 zł

szt.
zobacz więcej
Separator drogowy U25c (czerwony) 10,6 kg Separator drogowy U25c (czerwony) 10,6 kg
Producent: SONTO
Cena:

207,87 zł

Cena netto: 169,00 zł

szt.
zobacz więcej
Separator drogowy U25c (czerwony) 9 kg Separator drogowy U25c (czerwony) 9 kg
Producent: SONTO
Cena:

222,63 zł

Cena netto: 181,00 zł

szt.
zobacz więcej

 Separatory ruchu u-25

Artykuły bezpieczeństwa ruchu drogowego pomagają we właściwej organizacji ruchu. Są wśród nich progi zwalniające, blokady parkingowe, separatory parkingowe U-25b oraz separatory U-25c. Wymienione produkty to bariery drogowe dostępne w naszym sklepie. Zadaniem separatorów u-25c jest ochrona pracowników wykonujących pracę na obszarach wyłączonych z ruchu, jak również ochrona postępu pracy budowlanej na danym odcinku drogi. Podczas naprawy podłoża albo innych robót drogowych trzeba zabezpieczyć teren, wydzielić do od reszty drogi. Zmiana organizacji ruchu może być trochę uciążliwa, ale najważniejsze by krawędź, której nie można przekraczać była wyraźnie oznaczona. Tor jazdy pojazdów będzie zawężony i powinno być to widoczne już z daleka. Modernizacja drogi lub prace montażowe na drodze przebiegają etapami i dopiero, gdy nastąpi koniec prac można zezwolić na ruch pojazdów w tym miejscu. Miejsce prowadzenia robót staje się lepiej widoczne, jeżeli wokół usytuuje się elementy w odpowiednich kolorach. 

 

 Separator drogowy

Separator to znak, który ma rozdzielić jeden obszar od drugiego. Przy jezdni montuje się znaki drogowe i lustra drogowe, lecz gdy pojawia się potrzeba innego wyznaczenia pasów ruchu na jakiś czas można ustawić na skrajni odcinka pasa drogowego urządzenia BRD. Niewystraczające oznaczenie obszaru spowodowałoby, że auto mogłoby najechać tam gdzie najechać nie powinno. Separatory drogowe posiadają otwory do zamieszczania obciążeń, a w razie zużycia tych produktów można przeznaczyć materiał do recyklingu. Firma remontowa wyposażona w tego typu zabezpieczenia może a nich szybko i wielokrotnie korzystać. Ochronne znaki poziome pozwalają kierowcom w porę zareagować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl