SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kosze uliczne

 Kosze uliczne i parkowe

 

Sprzedajemy uliczne kosze na śmieci zawieszone na słupku oraz kosze stojące. Metalowy kosz parkowy nie powinien mieć zbyt dużej pojemności, bo byłby zbyt dużych rozmiarów. Do parku ludzie przychodzą na spacer, nie ma potrzeby zamieszczania pojemników na dużą ilość odpadów. Pojemniki na śmieci sytuowane w miastach powinny ładnie wyglądać i umożliwiać zachowanie porządku. Nowoczesne kosze są bardzo stylowe, stanowią produkty o różnych kształtach. Nowoczesny kosz parkowy jest nie tylko ładny, ale też bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Dbamy o to, by w przestrzeni publicznej elementy małej architektury jak najlepiej wpisywały się w architekturę jaka będzie je otaczać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Zapewniamy kosze z daszkiem, popielnice oraz kosze na psie odchody. Kolorowy kosz uliczny świetnie pasuje do zamieszczenia na przystanku i łatwo się go opróżnia.

Beryl Okrągły kosz z daszkiem Beryl Okrągły kosz z daszkiem
Producent: SONTO
Cena:

1 124,71 zł

Cena netto: 914,40 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz KZ-1 Kosz KZ-1
Producent: SONTO
Cena:

998,76 zł

Cena netto: 812,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz na psie odchody Kosz na psie odchody
Producent: SONTO
Cena:

1 008,00 zł

Cena netto: 819,51 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz osiedlowy Kosz osiedlowy
Producent: SONTO
Cena:

1 001,00 zł

Cena netto: 813,82 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz uliczny Kosz uliczny
Producent: SONTO
Cena:

1 754,20 zł

Cena netto: 1 426,18 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz uliczny z popielnicą Kosz uliczny z popielnicą
Producent: SONTO
Cena:

770,00 zł

Cena netto: 626,02 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz z uchylnym daszkiem Kosz z uchylnym daszkiem
Producent: SONTO
Cena:

1 218,00 zł

Cena netto: 990,24 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz z wiaderkiem KD-11 Kosz z wiaderkiem KD-11
Producent: SONTO
Cena:

1 090,03 zł

Cena netto: 886,20 zł

szt.
zobacz więcej
Narcyz Kosz z daszkiem Narcyz Kosz z daszkiem
Producent: SONTO
Cena:

1 286,33 zł

Cena netto: 1 045,80 zł

szt.
zobacz więcej
Onyks C Kosz na nóżce Onyks C Kosz na nóżce
Producent: SONTO
Cena:

1 176,74 zł

Cena netto: 956,70 zł

szt.
zobacz więcej
Promyk Kosz bez daszku Promyk Kosz bez daszku
Producent: SONTO
Cena:

1 030,62 zł

Cena netto: 837,90 zł

szt.
zobacz więcej

 

Kosz uliczny na słupku

Kosze na słupku to jeden z typów koszy miejskich. Kosze żółto-czerwone robione są z blachy malowanej proszkowo. Opróżnia się je poprze zdjęcie pojemnika. Oferujemy modele o różnej pojemności, świetnie pasujące do zamieszczania na przystankach autobusowych. Ładne kolory i właściwa wysokość to jedne z wielu zalet tych koszy ulicznych. Kolorystyka obiektów małej architektury gra rolę estetyczną. Elementy architektury miejskiej powinny pasować do każdej przestrzeni w jakiej się je zamieści. Segregacja śmieci to nowe wyzwanie jakie stawia przed nami współczesność. W naszej ofercie mamy nie tylko kosze wykonane z blachy ocynkowanej. W ofercie posiadamy również piękne kosze z drewna oraz gustowne kosze z żeliwa i stali. Konstrukcja z żeliwną podstawą jest niezwykle solidna. Taki materiał zapewnia jej wyjątkową odporność. Nasz kosz w stylu retro wyróżnia się ozdobnym charakterem i stanowi wspaniały kosz uliczny na śmieci. Stylizowany kosz spełnia rolę mu nadaną, a przy tym upiększa dane miejsce. Zagospodarowanie przestrzeni miejskiej obiektami o wysokich walorach estetycznych czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Żeliwo i masywna stal są wyjątkowo odporne na akty wandalizmu. 

 

Stalowy kosz na śmieci

Wśród koszy na naszej stronie znajdują się m.in. stalowe kosze na śmieci. Wiszące kosze gdzie całość malowana jest proszkowo prezentują zupełnie inny styl niż kosze z daszkiem. Kosze na śmieci na słupku posiadają pojemność 40l. Mamy też takie kosze z pojemnością trochę większą i odrobinę mniejszą. Bogaty wybór koszy pozwala zamówić produkt doskonale pasujący do oczekiwań. Aby jak najlepiej spełnić wymagania klientów oferujemy również popielnice. Trwałość koszy z naszego sklepu internetowego jest bardzo dobra. Przy chodnikach w centrach miast powinny być kosze uliczne i popielnice, bo tylko tak można sprawić, że niedopałki nie będą zaśmiecać przestrzeni miejskiej. Zapewniamy wyroby cenionych europejskich producentów, które pięknie wkomponować można w miejskie otoczenie, które nadają się na skwery, deptaki, przystanki czy też do zamontowania przed danym sklepem. Kosz na śmieci uliczny to także kosz na psie odchody, umożliwiający sprzątanie po swoim pupilu. W grupie koszy wolnostojących znajdują się kosze z betonu architektonicznego i kosze podstawą betonową. Kosz betonowy jest ciężki, można go uznać za uniwersalny kosz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl