SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Jakie wybrać przesłony do ogrodzeń panelowych 0
Jakie wybrać przesłony do ogrodzeń panelowych
 

Spis treści:

1. Dom, otoczenie, ogrodzenie i przesłona na płot

Przesłona na płot jako element ochrony prywatności

Przesłona na ogrodzenie – zmiana estetyki

Przesłony do ogrodzeń panelowych - montaż

 

Dom, otoczenie, ogrodzenie i przesłona na płot

Dbanie o dom związane jest z troską o siebie i o najbliższych, gdyż to jakie będzie nasze bezpośrednie otoczenie ma wpływ na nasze codzienne samopoczucie. W dzisiejszych czasach można już korzystać z usług projektantów wnętrz, jednak nie każdy się na to decyduje. Samodzielne urządzanie domu i dobrze komponującej się z nim przestrzeni może sprawić ogrom radości. Liczą się kolory ścian, dopasowanie podłóg, dobranie stylowych mebli i nowoczesnych drzwi, ale tak samo ważne są detale takie jak kwiaty i lustra, niezwykle istotne jest również ogrodzenie. Obecnie modne są przesłony do paneli ogrodzeniowych, dzięki którym uzupełnić można ogrodzenie z którego nie jest się w pełni zadowolonym. Wybór poszczególnych elementów wyposażenia domu i kształtowanie przestrzeni wokół własnej posiadłości to prawdziwa przyjemność i szansa na rzeczywistą realizację osobistych upodobań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FAQ: 

1. Czy mogę zamówić ekipę do montażu przesłon?

- Niestety u nas nie ma takiej możliwości, ale nie trzeba się tym przejmować, bo montaż jest zupełnie prosty.

2. Od lat mam to samo ogrodzenie. Czy mogę zamówić do niego przesłony i będą pasować?

- To trzeba sprawdzić. Dostępne przesłony pasują do wybranych systemów paneli ogrodzeniowych.

3. Interesuje mnie zakup, ale nie wiem ile przesłon mam zamówić.

- Podana cena dotyczy kompletnej przesłony na przęsło o długości 2500 mm. Zapraszamy do kontaktu, nasz doradca dobierze państwu odpowiednią ilość.

4. Jak nabyć przesłony do paneli?

- Wystarczy się z nami skontaktować i wybrać określony typ oraz uzgodnić szczegóły transportu. Przyjmujemy także zamówienia telefoniczne lub poprzez email.

 

Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta: 501 310 260

  

Przesłona na płot jako element ochrony prywatności

Ogrodzenia przydomowe w postaci paneli 2D i 3D są w sprzedaży już od dawna. Jednak zapotrzebowanie jakie zgłaszali klienci zaowocowało powstaniem szerokiej gamy przesłon panelowych. W grupie przesłon ogrodzeniowych znajdują się drewniane przesłony ogrodowe. Są one - podobnie jak inne - wytwarzane z metalu, mimo to świetnie imitują naturalne drewno, co znakomicie komponuje się z przydomową zielenią. Przesłony na ogrodzenie dostępne są w różnych kolorach. Dodawanie elegancji to tylko jeden z wielu atutów tych artykułów.

 

Przede wszystkim bardzo dobrze chronią naszą prywatność zmieniając przezierny płot w ogrodzenie na którym zatrzymają się wszelkie ciekawskie spojrzenia.

 

Są ludzie, których za bardzo interesuje życie prywatne innych, a przesłony do ogrodzeń panelowych doskonale pomagają nam się przed tym bronić. Warto dobrze żyć z sąsiadami, ale nie zawsze to się udaje i wtedy przesłony ogrodzeniowe zyskują jeszcze większe znaczenie. Dobre ogrodzenie zapewnia komfort bycia razem i wydziela nasz własny świat tak jak powinien być wydzielony. Do ogrodu zabezpieczonego przesłonami do paneli ogrodzeniowych swobodnie można zapraszać gości i nie obawiać się, że ktoś będzie się nam przyglądał.

  

Niepodważalne zalety:

- całkowita zmiana charakteru ogrodzenia

- idealna ochrona prywatności

- trwałość produktu dzięki zastosowanej stali i poddaniu jej odpowiednim procesom

- trwałość kolorów dzięki powłoce poliestrowej

- zabezpieczenie antykorozyjne

- łatwy montaż

- nowoczesne wzornictwo

- szerokie zastosowanie

- całkowicie polski artykuł

- dwuletnia gwarancja

 

Wady:

- samodzielny montaż

- wyższa cena niż w przypadku przesłon z plastiku, ale wyższa jakość

 

Aby zamówić, wystarczy zadzwonić: 501 310 260

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przesłona na ogrodzenie – zmiana estetyki

Niezwykle efektowne są oferowane przez nas przesłony do paneli ogrodzeniowych. Cena ich jest wyższa niż cena przesłon z plastiku, lecz w tym wypadku można liczyć na gwarancję. Ciągłe narażenie na działanie promieni słonecznych nie jest w stanie odbarwić przesłon drewnianych ani też przesłon o innych kolorach. Użyte materiały zostały starannie dobrane, oprócz tego zostały poddane takim procesom technologicznym, które gwarantują trwałość tych produktów. Ogrodzenie przezierne prezentuje się zupełnie inaczej niż takie na którym zamontowane są przesłony do ogrodzeń panelowych. Kupując je nie tylko chronimy własną prywatność, równocześnie podnosimy walory estetyczne naszej posesji. Ładne domy robią świetne wrażenie na gościach, ale tylko wtedy gdy są fajnie ogrodzone. Ogrodzenie to integralna część posiadłości, nadająca jej taki a nie inny charakter. Jeżeli ktoś pragnie zmiany, bo obecne ogrodzenie już przestało mu się podobać, zamówienie przesłony na ogrodzenie (oczywiście w odpowiedniej ilości) to znakomity sposób na jej dokonanie. A przy tym o wiele tańszy niż wymiana całości. Przesłona na płot musi być z nim kompatybilna. Należy mieć to na uwadze, gdy składamy zamówienie.

  

Przesłony do paneli ogrodzeniowych dostępne są w rozmiarach: 1430 mm, 1530 mm, 1630 mm, 1730 mm, 1830 mm, 2030 mm.

Przesłony są kompatybilne z następującymi systemami ogrodzeń:

- panele z przetłoczeniami np. Wiśniowski: Vega B, Vega B Light; Betafence: Nylofor 3D, Nylofor 3D Light II, Nylofor 3D PRO, Nylofor 3D Super, Nylofor 3D City; oraz inne o osiowym rozstawie drutów pionowych 50 mm i średnicy drutu pionowego do 5 mm,

- panele płaskie (bez przetłoczeń) np. Wiśniowski: Vega 2D; Betafence: Nylofor 2D; oraz inne o osiowym rozstawie drutów pionowych 50 mm i średnicy drutu pionowego do 5 mm.

 

 

 

Przydatne linki:

https://www.betafence.pl/sites/default/files/pl-screeno_line_przeslony_ogrodzeniowe_kb_16.04.2020.pdf

 

 

Przesłony do ogrodzeń panelowych - montaż

Montaż przesłon jest bardzo łatwy, co pokazane jest na załączonym filmie. Przesłony nakłada się od góry, a potem właściwie zabezpiecza przed przesuwaniem. Montaż przy panelach prostych oraz przy tych z przetłoczeniami jest taki sam.

https://www.youtube.com/watch?v=50s4nq1HtNs

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży: 501 310 260.

Profesjonalni doradcy Sonto pomogą w dokonaniu wyboru i odpowiedzą na zadanie pytania.

  

CENY PRZESŁON dopasowanych do paneli o wysokości 1530 mm

Birch Classic – wersja olejowana 313 zł netto

Birch Classic – wersja surowa 233 zł netto

Evergreen – 302 zł netto

Steel Protect – grafit 321 zł netto

Steel Protect – czarna 321 zł netto

Steel Protect – zielona 321 zł netto

Steel & Zinc – jasnoszara 305 zł netto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Eleganckie przesłony do ogrodzeń panelowych, dostępne u nas, to produkty znakomitej jakości, w bardzo dobrej cenie. Na towary te przysługuje dwuletnia gwarancja. Do przesłon załączana jest także instrukcja montażu. Należyte ogrodzenie to najlepsza ochrona, zabezpieczająca nie tylko przed kradzieżami, ale również przed niechcianą, natarczywą ciekawością innych.

 

Wyszukiwano także: przesłony do ogrodzeń panelowych, przesłony do paneli ogrodzeniowych, przesłony ogrodzeniowe, przesłony panelowe, przesłona panelowa, przesłona do ogrodzenia panelowego, drewniane przesłony ogrodowe, przesłony na ogrodzenie, przesłony do paneli ogrodzeniowych cena, przesłona drewniana, przesłona na płot, przesłona na ogrodzenie

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl