SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

Opcje przeglądania

Akcesoria Do Ogrodzeń Budowlanych Tymczasowych

Aby skompletować ogrodzenie tymczasowe budowlane należy dobrać odpowiednie akcesoria: stopy, łączniki, złączki, obejmy, podpory i inne z niezbędnych elementów jakie powinno mieć ogrodzenie budowy.

Zapraszamy do kontaktu z doradcą, który przygotuje dla Państwa ofertę kompletnego ogrodzenia tymczasowego.

 

Akcesoria do ogrodzeń budowlanych

Paleta transportowa 25 Paleta transportowa 25
Producent: SONTO
Cena:

3 321,00 zł

Cena netto: 2 700,00 zł

szt.
zobacz więcej
Paleta transportowa 29 Paleta transportowa 29
Producent: SONTO
Cena:

3 985,20 zł

Cena netto: 3 240,00 zł

szt.
zobacz więcej
Paleta transportowa 30 Paleta transportowa 30
Producent: SONTO
Cena:

3 985,20 zł

Cena netto: 3 240,00 zł

szt.
zobacz więcej

Stopy betonowe i podpory
Aby ogrodzenie ażurowe czy też ogrodzenie z blachy mogło sprawować funkcję do jakiej zostało przeznaczone, należy użyć różnych akcesoriów. Bardzo istotne są obejmy, bo dzięki nim można skonstruować płot ażurowy. Dobre ogrodzenie budowlane to solidne ogrodzenie. Znakomicie stać będzie na ziemi jeśli użyje się stopy betonowej, dla ogrodzeń pełnych dedykowane są podpory. Jeżeli zakupi się ogrodzenie ażurowe, a plac budowy będzie wymagać zasłonięcia, wcale nie trzeba zamawiać ogrodzenia z blachy trapezowej. Wystarczy dokupić plandekę. W naszej ofercie dostępne są plandeki w rozmaitych kolorach.

Palety i drobne akcesoria
Palety transportowe znacznie ułatwiają transport przęseł ogrodzeniowych. Za pomocą zakupionych u nas palet można przewozić przęsła również wózkami widłowymi. Świetna konstrukcja palet zapewnia bezpieczeństwo przy przewożeniu. Mając taką paletę łatwiej także magazynuje się panele. Przęsła stoją jedno przy drugim. Są grupowane i nie ryzykuje się, że nagle się przewrócą. Uchwyty, zawiasy, śledzie i wysięgniki to kolejne z akcesoriów z naszego asortymentu. Posiadamy też złączki, kotwy i klucze.

Ogrodzenie budowlane tymczasowe
Ogrodzenie przenośne zarówno w postaci ogrodzenia z blachy, jak i ogrodzenia ażurowego może być stosowane w bardzo różnych celach. Standardowo używa się sformułowania ogrodzenia budowlane, lecz równie dobrze można stosować je przy projektach o odmiennym charakterze, wykorzystując ich wspaniałe walory. Płot z blachy wcale nie musi być długi. Można nabyć dowolną ilość paneli, a nawet kupić tylko jedną sztukę. Ogrodzeń przenośnych można używać zgodnie z wszelkimi swoimi pomysłami.

Kółka do ogrodzeń budowlanych
Oferowane kółka do bram służą do zamiany standardowych paneli w bramy. Jeżeli potrzebne jest dodatkowe przejście bez problemu można przekształcić część płotu ażurowego w bramę. Jest to bardzo proste. Podobnie przy ogrodzeniach pełnych – przy użyciu kółek można robić bramy z blachy trapezowej. Akcesoria montażowe są niedrogie i również robione są z materiałów bardzo dobrej jakości. Drobne elementy zaprojektowane są w ten sposób, aby rozmaite czynności montażowe były jak najprostsze i by jednocześnie wszystko solidnie się trzymało.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl