SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Telefon: +48 501 310 260  E-mail: biuro@aleogrodzenia.pl

 

Akcesoria do ogrodzeń

Tymczasowy charakter ogrodzeń budowlanych możliwy jest dzięki akcesoriom. Nasza oferta zawiera produkty najwyższej jakości. Zapewniamy nie tylko przęsła, lecz również stopy, złączki, podpory i inne elementy potrzebne być zamieszczać oraz stabilizować płot. Zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, sprzętom i materiałom to rzecz podstawowa, jeśli chce się cokolwiek zbudować. Do montażu przęseł można wykorzystywać stopy betonowe i klamry, można także korzystać ze stóp robionych z surowców wtórnych. Udzielamy szerokiej informacji na temat sprzedawanych przez nas ogrodzeń przenośnych, plandek, palet, podpór, śledzi i innych akcesoriów wchodzących w skład naszego asortymentu. Można zamówić u nas pojedyncze sztuki a także kompletne zestawy. Każdy panel ogrodzenia ażurowego oraz ogrodzenia budowlanego pełnego jest odporny na korozję, gdyż na etapie produkcji zabezpiecza się przęsła poddając je odpowiednim procesom. Zachęcamy potencjalnych klientów do kontaktu telefonicznego. Akcesoria montażowe do ogrodzeń budowlanych zaprezentowane są na stronie, jednak szczegóły zamówień ustalamy w drodze bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.  

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stopy betonowe i podpory


Aby ogrodzenie ażurowe czy też ogrodzenie z blachy mogło sprawować funkcję do jakiej zostało przeznaczone, należy użyć różnych akcesoriów. Bardzo istotne są obejmy, bo dzięki nim można skonstruować płot ażurowy. Dobre ogrodzenie budowlane to solidne ogrodzenie. Znakomicie stać będzie na ziemi jeśli użyje się stopy betonowej, dla ogrodzeń pełnych dedykowane są podpory. Jeżeli zakupi się ogrodzenie ażurowe, a plac budowy będzie wymagać zasłonięcia, wcale nie trzeba zamawiać ogrodzenia z blachy trapezowej. Wystarczy dokupić plandekę. W naszej ofercie dostępne są plandeki w rozmaitych kolorach.

Palety i drobne akcesoria


Palety transportowe znacznie ułatwiają transport przęseł ogrodzeniowych. Za pomocą zakupionych u nas palet można przewozić przęsła również wózkami widłowymi. Świetna konstrukcja palet zapewnia bezpieczeństwo przy przewożeniu. Mając taką paletę łatwiej także magazynuje się panele. Przęsła stoją jedno przy drugim. Są grupowane i nie ryzykuje się, że nagle się przewrócą. Uchwyty, zawiasy, śledzie i wysięgniki to kolejne z akcesoriów z naszego asortymentu. Posiadamy też złączki, kotwy i klucze.

Ogrodzenie budowlane tymczasowe


Ogrodzenie przenośne zarówno w postaci ogrodzenia z blachy, jak i ogrodzenia ażurowego może być stosowane w bardzo różnych celach. Standardowo używa się sformułowania ogrodzenia budowlane, lecz równie dobrze można stosować je przy projektach o odmiennym charakterze, wykorzystując ich wspaniałe walory. Płot z blachy wcale nie musi być długi. Można nabyć dowolną ilość paneli, a nawet kupić tylko jedną sztukę. Ogrodzeń przenośnych można używać zgodnie z wszelkimi swoimi pomysłami.

Kółka do ogrodzeń budowlanych


Oferowane kółka do bram służą do zamiany standardowych paneli w bramy. Jeżeli potrzebne jest dodatkowe przejście bez problemu można przekształcić część płotu ażurowego w bramę. Jest to bardzo proste. Podobnie przy ogrodzeniach pełnych – przy użyciu kółek można robić bramy z blachy trapezowej. Akcesoria montażowe są niedrogie i również robione są z materiałów bardzo dobrej jakości. Drobne elementy zaprojektowane są w ten sposób, aby rozmaite czynności montażowe były jak najprostsze i by jednocześnie wszystko solidnie się trzymało.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl